2 gün önce hoşlandığım kızdan 2 gün sonra neden soğudum

2 gün önce baya hoşuma gitmişti,telefonda mesajlaşmalar falan bir harikaydı ama yine buluştuk ama bu sefer ki buluşma iğrenç geçti,artık 2 gün önceki güzelliği yok olmuş ve hoşlantım sıfıra indi ,Sorunum nedir gençler niye böyleyim ben

Güncellemeler:
1 kızı elde etmedim ,sadece muhabett ediyorz ama sanki oda hoşlanıyor ama benim nedense hoşlantm bir anda sıfıra indi ...

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• sıfıra indiyse o zaman uzatmanın manası yok. bırak gitsin dostum. başlamadan bitir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Biz bunaa her çiçekten bi bal alayım olayı diyoruz,güzel bi kız görmüşsün onun karakteri hakkında iki gram fikrin yokken tipine tav olmuşsun sonra da artık çekici gelmemeye başlamış.Bi dahakine bi şeyler yaaşayacaksan karakterini öğren,tanımaya çalış.Görünüşüyle bitmesin o iş.Sonuçta her zaman daha güzel bi kız çıkacak karşına..

0|0
    0|0
  • bende böleyım hıcbı esprısı kalmıo yaa heycan bitiıo bı kac görsmedn snra hıc sevmıorm bu huyumu buna maymn iştahlı denıo halk arasnda ama alakası yok yaa zatn herks böle olmaya basladı öff ne uzun yazdm:S

0|0
    0|0
  • elde edince cayıyon mu nabıyon acaba

0|0
    0|0
  • Dengesizsin.

0|0
    0|0
  • ayran gönüllüsün

0|0
    0|0
  • ergenliktenidr büyüynce geçer takma

0|0
    0|0
    • yok 23 yasındayım

• o zaman o kızdan hoşlanmıyorsundur sana birden ilgi çekici gelmiş olabilir konuşnca sıkılmışsındır yani doğal bir şey

Erkekler Ne Diyor 6

• Daha erken değil mi sıfırlar birler, nolucaktı başka, mars yüzeyine iniş kadar muhteşem bir şey mi bekliyordun ki ? Olay bu ne beklemiştinki olmadı da soğudun ?

0|0
    0|0
  • de gıt ya gordun begendın sonra baktın uyusamayacaksınız yada konu ekslıklıgı cekıyon hoslanıyormus kızda hemn anladın daha kızla sevgılı bıle olmadan, ne acıp koynuna felan almasını mı beklıyordun hoslanmak ıcın ergen fantezısındesın daha gecer gecer zamanla

0|0
    0|0
  • Sendeki his hoşlanmak değildi. Sadece geçici hevesti..

0|0
    0|0
  • şıpsevdisin sende :D

0|0
    0|0
  • Şıpsevdisin

0|0
    0|0
  • Maymun geni var kanka sende.

1|0
    0|0
Yükleniyor...