İlk aşkımın canını nasıl yakabilirim?

Eski sevgilim canımı çok yaktı, umut verip gitti. ve o benim ilk aşkımdı, onu çok sevdim, ne sözünden çıktım ne de onun dışında bi erkekle konuştum. Onun canını nasıl yakabilirim? İntikam almak istiyorum.

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ne değişecek?Ne kazanacaksın? Yaptığın saflığı bu şekilde bastırmak yerine olaylardan ders çıkarıp ileride yapabileceğin hataların önüne geçebilirsin.İntikamdan çok yaptığın yanlışları ve kendi gelişimin hakkında yapacaklarını sorgula.İlklerden çok sonlar daha önemlidir.

0|0
    0|0
  • senmi büyüksün Allah mı? -haşaa- O zaman işini Allaha havale et, bırak cezasını o versin çünkü sen onun kadar acı çektiremezsin ;) boşuboşuna sende onun seviyesine düşüp günahada girme, intikam alabilecekken almayıpta işini Rabbime havale etmen senin yararına olur emin ol :) O herşeyi biliyor..

0|0
    0|0
  • yaksanm ne olcak ki?zaman kaybı

0|0
    0|0
  • En büyük intikam zamandır bir gün göreceksin ki zaman ilerlediğinde o sana dönecek ve kendi kendiliğinden hiç bir şey yapmadan canını yakmış olduğunu göreceksin onun canını yakmak istediğini öğrenirse o intikam ona zevk verir halen onu sevdiğini öğrenmesi ona mutluluk verir unutma

1|0
    0|0
  • biraz bekle. doğru zamanı kolla.

0|0
    0|0
  • en eski ama en etkili yöntem en yakın arkadaşını tavla ama söylemeden geçemeyeceğim intikamla kimse bir şey kazanmıyor.

0|0
    0|0
  • Bakıyorumda beddua eden bayanlar var. Siz hiç terketmedinizmi de intikam peşindesiniz?

0|0
    0|0
  • hiç bir şeye saygın yoksa geçmişteki sevgine saygın olsun

bırak kendi haline seni kaybetmek en güzel ceza olmuşta anlayana

0|0
    0|0
  • enyakın arkadaşıyla yat...ona ıyı koyar:)

1|0
    0|0
  • 2. aşkını bularak ?

1|0
    0|0
  • Onu yakın bir arkadaşına bağla. Daha sonra yüzüstü bırak :)

0|0
    0|0
  • e yanlış yapmışsın sen.yani ne bekliyordun.bu kadar bağlılık bu sonuca çıkar.

0|0
    0|0
  • Beceremezsin...

0|0
    0|0
  • bu kadınlar neden bukadar kindar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kusura bakmada sen safmışsın çocuk napsın.. onun canını yakacağına ders çıkar.. bundan sonra farklı yaşamayı öğren.. kimseye fazla değer verilmez/verilmemelidir.. özellikle erkekler(ben feminist filan değlm ama gerçek bu) kadınlar kadar duygulu muygulu değllerdirr.. o yüzden pek hak etmezler sadakati..

1|0
    0|0
    • Ona güvenmem saflık mı?

• Güvenmek saflıktır. kusura bakma ama böyledir. ve herkes senin yaşadıklarını yaşar sonraa kimseye güvenmeyen biri oluverir. başkalarıyla edindiğn deneyimler seni yeni bir ilişkide etkilemicekse ne mutlu ama genelde etkilerr.. kimseye güvenmezsn iştee.. o yüzden şu bağlanma işini abartmamak lazm kimseye karşı.

• Haklısın

• intikam alınca rahatlamazsın

0|0
    0|0
  • bir kadın bir erkekten intikam alamaz...

0|0
    1|0
  • allahından bulsun bin beterini buluyolarda gerçekten özellikle seni kaybettiğini anlayınca sen unutmuş oluyosun ya o çok güzel işte

0|0
    0|0
    • Unutmak kolay olsa keşke..

• zamana bırak zamana bende salaktım mesaj attı mı uçuyodum falan ama şimdi ağzıma düşcek ama benim umrumda değil

• bence hiç uğraşma takma onu hayatına devam et seni hep mutlu ve güçlü görsün zaten sen onu takmayınca çok gıcık oluyorlar .Hatta başkasıyla çık onunla mutlu ol :)

0|0
    0|0
  • canım benim yakamazsın yani zor

0|0
    0|0
  • İntikamı boşver... Sadece şunu öğren... Hiçbir erkeğe fazla değer verme... O sana ne kadar değer veriyorsa, o sana karşı ne kadar dürüst ve sadıksa sen de o şekilde ol. Ne eksik ne fazla... Yoksa pişman olursun.

Çocuk iyidir, sen layık değilsindir. Ayrılırsınız pişman olursun.

Çocuk adidir, sen efendisindir. Ayrılırsın pişman olursun.

En iyisi hak ettiği kadar değer vermek.

0|0
    0|0
    • Haklısın sanırım..

• Bunu çok küçükken bana teyzem söyledi. O da yaşadığı tecrübelerden sonra bu kanaate varmış... Teyzemin bu dediği hep aklımda ve şu an 24 yaşındayım. Nefret ettiğim, sinir olduğum biri hiç olmadı, hiç pişmanlık duymuyorum. Hiçbir zaman efendi olmayan insana karşı efendi olmadım... Hiç kimse de kazık atamadı ve acı çekmedim... Bu dediğimi yaparsan hiç pişmanlık duymazsın. Ve ilerde kızın olursa ona da öğret bunu "HERKESE HAK ETTİĞİ KADAR DEĞER VER, NE EKSİK NE FAZLA" :).

• Teşekkür ederim:)

Yükleniyor...