Yeni tanışacağınız bir erkeğin sizinle ilk olarak nasıl konuşmaya başlamasını isterdiniz?

hoşlandığım ve benden hoşlandığına emin olduğum çook güzel bir kız var... bu kızı sadece iş yerinin orada görüyorum... sizce yeni tanışacağınız bir erkeğin sizinle ilk olarak nasıl konuşmaya başlamasını isterdinizz? acil yardım kızlar! yalnız şöyle bir sorun var kız sanki 21-22 yaşlarında yani benden bir - iki yaş büyük gibi? acil yardım! :)

Kızlar yardımm!!

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sadece merhaba diyip bir kaç gün denemek en güvenli yol.acele etmekse seni hüsrana götürecek

0|1
    0|0
    • mantıklısın reyizz... deniyim bunu... peki ya daha sonrası için nasıl olmalıyım direk yaş , isim filan mı soriyim?

• biz erkekler çok yanlış şeylere inanıyor ve kafa takıyoruz.o nedenle böyle düşünmüş olman normal.

• aynen malesef öyleydi ama artık değil :)

Kızlar Ne Diyor 2

• ona iltifat et :) 12 den vurmus olursun :) sonra sohbet baslar zaten. senin yapman gereken tek sey onu ilk anda mutlu etmen :)

0|1
    0|0
    • teşekkürler damla :) bunuda yapıcam umarım elime yüzüme bulaştırmam :)

• çicekler iltifat ilgi :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• acele etme sakın.

0|1
    0|0
    • birde öyle bir sorun var... onun yanında sakin olamıyorum ve saçmalamak için doğmuş bir aptala benziyorum :/

• lanet olsun bunuda yaşamıştım... iyi oldu hatırlattığın kulağıma küpe olsun buda :)

• kanka sen nasıl 93'lüsün la ? bende 93lüyüm ama sakal denilen bir şey yok ama sen bildigin papaz olmuşsun :D

0|0
    0|0
    • kanka bu eski foto daha :D şu an bıyık bile var ve yine bu boyda keçi sakal :D keçi sakalı arada sırada örüyorum fön bile çektiriyorum :D:D şey yap kanka , arada sırada traş olmadan önce sarımsak sür yüzüne ve 2 günde bir traş ol ;)

• yok abi ya köse felan değilim de :D benim bünye sonradan gelio orta okulda da öyleydi ben küçük bir şeydim bizim arkadaşlar dev gibiydi :D

• hmmm valla benim bünyeden anladığım tek şey alkol... bünyesi zayıf olan bir miller sonra pert o kadar :DD:D:D

Yükleniyor...