Karşınızdaki insanı nasıl tanırsınız?

Birini tanımanın yolları nelerdir?

Bana göre birlikte yemeğe gitmek ve bir yolculuk, günü birlik bir tatil en basit örneği...

Güncellemeler:
Bir insan vardır anında sana tüm benliğini gösterir, ortaya koyar içtenliğini,

Bir insan vardır ömür boyu tanıyamazsın, her maskenin altında bir saklı maskesi daha vardır...Engin Erdogan.

Allah daima iyi insanlarla karşılaştırsın...

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• İş ortaklığı,aynı evde yaşama,para muhabbetlerine girme gibi durumlarda insanlar kendilerini daha belli eder ama yine de insanları tam olarak tanıyabileceğimizi düşünmüyorum.İnsanlardan hiç ummadığımız anda beklemediğimiz tepkiler görebiliyoruz.

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Zaman gerek.. Belki kısa süre içinde tanıtır kendini,belki çok uzun süre alır onu tanıman.. Konuşursun devamlı,bir şeyler paylaşırsın,yanında olursun,sarılırsın yürürsün sinemaya gidersin vs bir çok şekilde tanırsın ama en çok yaptıklarıyla tanıtır kendini..

0|1
    0|0
  • balık avlayarak..

0|1
    0|0
    • sabır işi diyosun yani :)

• bu güzel fikir olta takımlarımı hazırlıyorum :D

tabi ilk önce tanıyacak biri lazım :D

• Evet ben de çok duyuyorum bunu :)zaman geçtikçe insanların farklı farklı huylarını öğreniyorsun

• bir ara kendisini tanitir, ugrasmam.

0|1
    2|0
  • Tanımam.

Fikir oluşturabilirim o da ne kadar bilgiye maruz kaldığıma bağlı.

Kendini anlatmaya çabalayanlardan da bilhassa kaçarım.

0|1
    0|0
  • sohbet etmek bence kurduğu cümlelerden nasıl bir karakteri olduğu anlaşşılıyor ister istemez

0|1
    0|0
    • tamam doğru ama çok belli olmuyor bazende

• Kimin ne olduğu kavgada belli olur derler ya sohbet esnasında ben bazen sıkıştırmaya çalışırım karşımdakini tepkilerini görebilmek için ona olumsuz birşey söylediğim halde yüzüme gülüyor bana yağ çekiyorsa onda ikiyüzlülük vardır fakat söylediklerime gerçekden üzüldüğünü belli ediyorsa ve birşey söylemiyorsa sorun yok karşı çıkıyorsa zaten başımın üstünde yeri var

• doğru bi tespit

• Çok var.

0|1
    0|0
  • Biraz sohbet ve gözlerine dikkatlice bakmak...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...