Sadece yürüyerek kilo verebilir miyim?

Ben 64 kiloyum. Boyuma göre topluyum. 58 kilo olursam incecik olucam, o kiloya düşmek istiyorum. Yediklerime dikkat etsem ve sadece yürüsem kilo verebilir miyim?

0|0
28|41

En İyi Erkek Görüşü

• Önce nasıl kilo verilir? sorusunun cevabını öğren, araştır. Nabzın yağ yakım aralığına ulaştığında yağ yakmaya başlarsın, 2 saat yürüyerekte bu aralığı yakalayabilirsin, 20 dk koşarakta bu aralık herkeste farklılık gösterir yaş, spor geçmişi, beslenme ve dinlenme düzeni cart curt.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk başlarda sadece yürü. Yemene içmene dikkat et. Sonra kilo verdikçe kardio egzersizi yapmaya başla..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• sabah kalktığında bir elma ye sonra yürüyüş yap sonra limonlu su iç kahvaltı öğlen akşam tüm öğünleri ye ama küçük porsiyon ve kepekli ekmek kullan az ye ekmeğide ara öğünlerdede meyveli yoğurt doğal meyve suyu meyve kuruyemiş yersen fazla acıkmazsın her sabah mutlaka yumurta haşlaması ye spor olarakta fitness zumba veya plates yap hergün

0|0
    0|0
  • yürümek kilo verdirir
    tavsiyem her gün 2 saat yürü
    rafine gıda yerine protein bazlı lifli beslen
    her sabah yumurta akşamda köy yoğurdu

0|0
    0|0
  • evet sabır lazım biraz tabi

1|0
    0|0
  • Öğrencilik yıllarımda ev arkadaşlarımdan bir tanesi fitness'a giderdi. Eve geldiğinde elinde iki tüm döner, ayran/kola falan olurdu. Gerekçe mi? Spor acıktırdı kanka..

0|0
    0|0
  • Tabii ki verilebilir.

0|0
    0|0
  • Allah yürü ya kulum demiş, sende yürüyeceksin tüm gün.
    Git salona yazıl bari

0|0
    0|0
  • Istikrarli olursa evet

0|0
    0|0
  • çok yürümen lazım

0|0
    0|0
  • Verirsin de, asitli ve şekerli içecekleri kesmen, ekmegi cok aza indirmen ve ögünleri cok kücük olarak daha sık aralıklarla yemen, yemekten daha farklı ugraslar bulursan gerceklesir. 2 ayda kurtulursun derdinden :)

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Ben lisedeyken günde 5 6 km yürüyordum faydalıydı

0|0
    0|0
    • neden zorunlu mu isteyerek mi?

• @Melisa1018 okula sabah minibüsle gidiyordum ama dönüşte arkadsslar yürüyordu ben de hem spor hem eglence hem tasarruf amacli onlara takılıyordum :)

• tempolu yurursen evet

0|0
    0|0
  • yedine dikkat edersen verirsin tabi :)
    bende yürüyüs ediyorum ve kilo da veriyorum

0|0
    0|0
  • Biraz zor

0|0
    0|0
  • Koşarak verebilirsin 👍🏻✨

0|0
    0|0
  • Günlük bir saat hızlı tempo yürü - bol bol su iç - yağlı, tatlı, beyaz ekmekten uzak dur bir ayda sağlıklı bir şekilde 5-6 kilo verirsin...

0|0
    0|0
  • yedilerine dikkat et hamur isi seker den cikolta gibi seylerden uzak dur yesillik vs ye yuru ve bol su tuket incevik olursun

0|0
    0|0
  • yürü günde 10 km bak nasıl zayıflıyon gör

0|0
    0|0
  • Yürümek kaloriyi az yakan bir aktivitedir. Koşabilirsin veya daha az yemek yiyebilirsin

0|0
    0|0
  • verrsin bel ve basenler de toplar. yapabiliyosan yüzmeni de tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Denemek Lazım

0|0
    0|0
  • düzenli ve hızlı yürürsen verirsin

0|0
    0|0
  • verirsin ama sporla daha seksi olur

0|0
    0|0
  • bir b*k olmaz kardiyo yap

0|0
    0|0
  • Takma kafaya

0|0
    0|0
  • ben yürümeyle 2 ayda 12 kilo verdim tempolu 1.5 saat

0|0
    0|0
  • Tabikide verirsin ama yediğine. içtiğine dikkat et

0|0
    0|0
  • Evet. Hergün 30 dk. Tempolu. Ama karbonhidrat yemeden...

0|0
    0|0
  • şekerim önemli olan boğazı tutmak eğer tutmazsan yaptığın spor bir işe yaramaz

0|0
    0|0
  • Faydasını ilk günden görürsün.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 27

• bence en güzel yürüyerek kilo veriliyo zaten. her gün 1 saat yürüyebilsen fıstık gibi kilo verirsin :)

0|0
    0|0
  • Verebilirsin.

0|0
    0|0
  • bana takıl

0|0
    0|0
  • Ne kadar mesafe yürüyeceksin mesela? Adım sayar almanı öneririm, saglık ocaklarında ücretsiz dağıtıyorlardı en son. Hızlı yürüyüş güzel kalori yaktırıyor. Güzel tempolu yürürsen istikrarlı olursan kalori limitinide aşmassan verirsin hemde vücudun şekle girer.

0|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat etmen lazım ben 1 haftada 2 kilo verdim sporsuz diyetle kilolu değilim kilom cok olsa sanırım daha çok verirdim

0|0
    0|0
  • Günde 1 saat yürüyüş yapıp yediklerine dikkat edersen zayıflarsın canım

0|0
    0|0
  • Elbette, mesela 10.000 adım atarsan iyi olur :) adımsayarlar var telefonuna indir bir tane^^

0|0
    0|0
  • Tabikide verebilirsin. Yürüyüş en çok kalori yaktıran spordur.

0|0
    0|0
  • Yürümek en yararlısı zaten. Dengeli bir şekilde vücudundaki yağlar erir. Kas falan da oluşmaz. İncelirsin sadece

0|0
    0|0
  • evet verirsin :)

0|0
    0|0
  • Veremezsin bence

0|0
    0|0
  • verirsin ben 9 kilo vermiştim

0|0
    0|0
  • Verebilirsin. Yürüyüş hem ruha iyi geliyor hem de bedene.😊

0|0
    0|0
  • Evet , her gün 40 dakika yürüyüş ve dikkatli bir beslenmeyle 2-3 kilo verirsin 1 ayda , eğer metobolizman hızlıysa 3-4 kilo ama kilo vermenin yanında incelirsinde , yani yürümek çok iyidir zayıflamak ve incelmek için

0|0
    0|0
  • ıhtımaller cok fazla , dıyetısyen ıle hallet bu ısı :D metabolızman onemlı

0|0
    0|0
  • YAVAŞ YAVAŞ DA OLSA VERİRİSİN

0|0
    0|0
  • Verirsin

0|0
    0|0
  • EKMEK yemeyi hayatından çıkar verirsin

0|0
    0|0
  • Tabii ki, ağzına abur-cubur sürme, sabah kavhaltısı dışında ekmek tüketme.

0|0
    0|0
  • Bence verebilirsin çünkü ben öyle yaparak bir ayda 4-5 kilo vermiştim 8)

0|0
    0|0
  • canım bende aynı yollardan geçtim aktarlarda çok yardımcı oluyorlar sadece müsil ilacı diyet ve yürüme ile kilo verebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Verirsin

0|0
    0|0
  • olur ben öyle kilo çok verdim yiri her gün düzenli ve su iç azimli olursan zayıflarsın :)

0|0
    0|0
  • Boyun kaç?

0|0
    0|0
  • Boyun kaç

0|0
    0|0
  • Her gün 2 km yürürken verebilirsin ama istediğin kadar değil fitness'a yazıl bence

0|0
    0|0
  • Evet verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...