Kaç bayan kendini korumasını biliyor bakalım?

Bayanlar işten, okuldan vs. çıkmışsınız ve üzerinizde hafif dekolte bir elbise var. Yolda yürüyorsunuz ve peşinize birisi takıldı belli ki kötü niyetli, yalnız sakın durup konuşmaya kalkmayın yoksa niyetini icraate geçirecek, bu yüzden yapmanız gereken en doğru yol nedir? Kendinizi nasıl korurdunuz? En güzel cevap?

Güncellemeler:
arkadaşlar güzel cevaplar geldi fakat neden siz bayanlar çantanıza biber gazı almıyorsunuz.. Koyun bir tane sorun mu yaşadınız, sıkın yüzüne gözüne, kıvransın dursun, elinizi kolunuzu, ağzınızı yormayın hiç.. Sağlıklı, huzurlu yaşam dileğiyle hepinize...

0|0
101

En İyi Kız Görüşü

• Açıklıkla ilgisi yok. Benim balıma geliyor. Sabah çok erken çıkmam lazım. Bir iki kez aynı sarhoş adama rastlıyorum, üzerime geldi en son bir şeyler söyledi. Hızla uzaklaştım, bundan sonra yolumu değiştireceğim. Esnaf hemen hareketleniyor, korurlar ama güven de olmaz. Bazılarının aptallıklarını neden çekmek zorundayız. Şikkayet etmeyi düşünüyorum aslında, şikayet hakkım var mı acaba?

0|1
    0|0
    • tabiki de var, şikayet et, anında alırlar..

• Valla söyleyeceğim o zaman hemen her sabah aynı sokakta kör kütük sarhoş adam, valla birine zarar vermeden polis çeksin bir kenara.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben telefonla konuşuo gibi yapıyorum tamam baba köşedemisin geldim sayılır diyorum bunu hep yapmışımdır :D

0|1
    0|1
  • yakındaki kalabalık bir yere girerim yada atlarım bir taksiye uzaklaşırım . dönüp laf söyleyince neyle karşılaşılabileceği hiç belli olmaz

0|0
    1|1
  • valla güzel fikir bidahakine öyle yapariz :))

0|1
    0|0
  • kapalı gıyınsekte gelıyorlar malesef.. öncelıkle eger ıssız bı yerse hızlıca yururum yanımda hep tasıdıgım nısan yuzugu gıbı olan yuzugu parmagıma takarım bı elim mutlaka çantada olur bişey olmasa bıle ki mutlaka kesici alet veya bıber gazı olur caydırıcıdır :)sonra en yakınımdaki benı koruyabılcek olan kişiye telefon acar yanıma cagırırım telefonda da abi diyerek konusurum :) eğer kalabalık bı yerdeysem dukkan fılan varsa gırerım bı yere bırı gelene kadar beklerım :)

0|0
    0|0
  • Çantayla veya topuklu ayakkabıyla kafasına vurabilirim mesela. En azından tırnak törpümü kullanabilirim. Olmadı kasları gösteririz :D

0|0
    0|1
  • o kadar açık giyinmem ama gelirse de illa peşimden anan bacın yok mu senin derim toplarım milleti başına dövdürürüm

0|0
    0|1
  • bi kac defa basima gelmisti böyle bisey

hizli hizli yürüyerek uzaklasmistim ondan

bi kere de ne pesimden geliyosun lan dedigimde

sasirmis gibi yapip ee sey ben seni takip etmiyom ki demisti salagin biri

laf sayip gitmistim ordan

1|0
    0|1
  • Kick boksta öğrendiğim tüm teknikleri üzerinde uygularım :D

0|0
    0|1
  • valla yılışmıcan bu bir ikincisi sürekli gülmücen gözün dışarılarda olmucak ama ben okadar açık giymam ya :D küfürü basarım bakan olursada.D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çantadan BİBER GAZINI çıkarıp sıkmak ! :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...