Yüzmeyle ilgili bir soru?

Arkadaslar simdi ben 1 saat yüzersem 368 kcal harciyomuskm ana bu 1 saat yüzmek hic durmadan mi dinlenmeden mi

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mutlaka oyledir, harcadigin kalorinin az olduguna bakma, yuzmek inanilmaz sekilde sekle sokar vucudunu. Hergun kendine hedefler belirle ve yuzme antremani yap. Farki goreceksin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• olur mu öyle dinlenerek yüz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Simdi yuzme hakkinda atip tutmamak lazim. ben konu acmistim bir ara ama kaldiriyolar her acisimda artik cunku soru seklinde degilmis diye. Aslinda haklilar burasi bir forum degil. Soru sorma platformu. Her neyse onlar kaybeder. Bu dedigin bir saatte bilmem kac kalori degiskendir. bir kere senin bir saat durmadan yuzmen icin daha cok erken. Kalori sunlara gore degisir. 1 saatte 400 m mi yuzuyon 800 mu? Kelebek mi kurbaga mi? Kol mu calisiyon ayak mi? Bunlara gore degisir. Ama ben hep derim yag yakmada en etkili cozum kara sporlaridir. Yuzme isi daha sonra.

1|0
    0|0
  • Onun kesin bir hesabı yapılamaz harcadığın efora göre çok değişkenlik gösterir. Böyle saçma hesaplara takılmanı tavsiye etmem, kilo vermek için değil eğlenmek keyif almak için spor yaparsan zaten kilonu da verirsin

1|0
    0|0
  • Evet aynen öyle. Ama sonrasında çok acikiyorsun.

1|0
    0|0
  • Durmadan değildir ya

1|0
    0|0
  • dinlenmeden

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 saat dinlenmeden yüzmen imkansız

1|0
    0|0