Bu adam için ne düşünüyorsunuz ?

Aileye çok önem verdiğini vurgulayıp , çocuk sayısının çoğalmasını isteyen , '' en az üç çocuk yapın '' diy gittiiği her yerde söyleyen ..

türkiye cumhuriyeti başbakanı recep in ,

bu tavrına karşılık , her gün git gide aartan kadına ( anne ye ! ) yönelik şiddet hakkında hiç bir açıklama yapmaması hiç bir nasihat vermemesi hiç bir adım atmaması hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sayın Başbakanımız kadar Halkını Milletini düşünen bir lider bu ülkeye gelmemiştir, dul,yaşlı kadınlara aylık veriyor, ayrıca cocuk parası veriyor, Tc tarihinde kim vermiş bunları yiğidin hakkını yemeyin.

0|0
    0|1
    • o dediklerini yapmak devlet için zaten bir zorunluluk ! devlet halka

güvence veremk zorunda zaten yardım etmek zorunda zaten bunu bizim gibi gelişmekte olan ve gelişmiş her devlet yapar. :) benim dediğim peki? o ayrı bi konu..

• Haklısınız doğru söze ne hacet, Teşekkür ederim.

• Lafım sana değildir,bizim lafımız gideceği adresi bilir.Biraz öfkelendim,Gücenmeyip Anlayış gösterdiğin ve Sohbet için ben teşekkür ederim arkadaşım..Esenlikler...

Erkekler Ne Diyor 7

• adam bir nokta da haklı genç nüfus gelecek demektir. ancak her bireyin öküzlüğünü giderecek bir çareyi daha kimse bulamadı. kadına şiddete sonuna hayır derim ancak bunun evlilik kurumu veya çok çocuk sayısıyla alakası olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • alakasız mı ? çocuğu kim yapıyor aileyi kim kuruyor? o genç nüfusu YETİŞTİREN kim?

• yok o mana da söylemedim. bir insan öküz ise onun özel bir ihtiyacı yoktur öküzlük kalıcıdır. böyle adamları iğdiş etsek daha kolay bir çözüm olur. bunun 3 çocuk istenmesi ile alakası yoktur.

• sız bu adama oy verdıkce ey turk halkı ve tayyıbın yalakaları ne kadına sıddet azalır ne de fakırlık bıter bu ulkede

0|2
    0|0
  • Hem çocuk sayısının çoğalmasını ister hem de gelir adaletsizliğini bu kadar had safhada tutar.

Bu adamın yaptıkları ve söyledikleri arasında büyük uçurumlar var.

0|2
    0|0
  • ehvenişer CHP iktidara gelse kimsenin dinini yaşatmazdı kamuda yasaklı olan örtünmeyi sokakta bile yasaklardı. Ondan dolayı kötünün iyisi diyelim.

0|0
    0|1
  • Devrim mi yapacaksın şimdi elinden gelse:)

0|0
    0|0
  • beni bağlamıyor umrum dışı

0|0
    0|0
  • kendi tabanına yönelik açıklamalar yapıyor, siyasetçi işte. işi bu

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o adamı düşünmek bile istemiyorum.. ki kaldı ki onun bu konuda konuşmaya hakkı yok... kadınları ağzına almasın mümkünse.. kadınlar üzerinden oy toplamasın..!

0|2
    0|0
  • gecen bi yorum yapmistim bu adam hakinda herkez üstüme saldirdi. agzimi acmiyayim

en iyisi. böyle kisilere insan bile

demem...

1|2
    0|0
  • İdarecilere karşı hissizim şahsen ne sevmiyorum ne de seviyorum, söyledikleri sözlerde umurumda değil. Bu kadar sevmeyeni olup da böyle sitelerde nefretinizi kusacağınıza toplayıp Ankara'da da yapsanıza şunu, sizde onlar gibi ikiyüzlü olmaktan vazgeçin bence..Hepiniz aynısınız.

0|0
    0|0
    • benim yaşım 18. lise öğrencisiyim. elimden şuan için birşey gelmiyor şu an için :) yine iyiyim en azından genç yaşta uyandım :)

• ileri de yap o halde.

• at çöpe gitsin diye düşünürüm ne düşünücem

0|1
    0|0
Yükleniyor...