Erkek arkadaşlar, cüzdan taşımayı seviyor musunuz ?

Dışarı çıkarken, yola çıkarken ya da günlük hayatınızda cüzdanınız hep yanınızda mı yoksa sadece kullanacağınız kartlarınızı cebinize atıp çıkar mısınız ? Ve bazı cüzdanlar çok iri, kabarık, bit pazarı gibi oluyor, bu durumdan rahatsız olmuyor musunuz ?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle cüzdan taşımayı sevmem.Sebeplerinden biri nüfus cüzdanımızın büyük olması ve büyük cüzdanlar içine konulması.Ufak kimlikler olsaydı ufak cüzdan taşımayı sveiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bide taşımasını bilseler... :DDD içim yanmayacak :d çaldırırım korkusuyla cüzdan elde geziyo kimilerinin.. :DD

1|0
    1|1
  • cüzdanım her zaman çantamdadır gerekli

0|0
    0|0
  • Cüzdan, kafa kağıdıdır. Parayı vs vs vs saymıyorum.

0|0
    0|0
  • cüzdan taşımaları iyidir güzeldir severim :D

0|0
    0|0
    • itici, rahatsız edici bi görüntü olmuyo mu ya ? ben çantamda taşımayı tercih ediyorum ama o daha zor geliyo cebime koysam 15-20 tane kart var içinde çok kabarık duruyo :(

• ee başka ne imada söyledin cüzdanı çıkarırken ne düşünüyosunu:DDD

• bunu anca ve anca sana söyleyebilirim çok özel çünkü anladın sen onu :)) add me pls :))

Erkekler Ne Diyor 12

• Cüzdan olacak tabi :D

0|0
    0|0
  • Uğurlu olduğuna inandığım, çok eskilerden kalma siyah ve komple deriden bir cüzdanım var.

Her zaman da sağ arka cebimdedir.

Onsuz dışarı adımımı dahi atamam, çıplak hissederim kendimi yoksa.

0|0
    0|0
  • Uzun zaman önce bıraktım cüzdan taşımayı.Zaten cündanlı halde oturmak omurgaya çok zararlıymış,rahatsız birşey yani...

0|0
    0|0
  • Taşıyorum bende ama öyle deri cüzdan falan sevmiyorum, Adidas'ın cüzdanları var kullanışlı gayet.

Hem dışarda lazım olabilecek her şey yanımda oluyor cüzdan sayesinde.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum nufuz cüzdanım içinde paralar içinde ehliyet içinde kredi kartı içinde bankamatik kartı içinde fotografimda ıcinde :)

0|0
    0|0
  • kredi kartları kimlikler vs mecburen taşıyoruz

0|0
    0|0
  • Cüzdansız çıkmam

0|0
    0|0
  • cüzdan taşırım taşımadan olmaz

1|0
    0|1
  • Genelde içi boş olur. Taşımam.

0|0
    0|0
  • 20 yıldır taşıyorum ama mecburen yoksa sevmem

0|0
    0|0
  • Cüzdan ve saat erkek için olmazsa olmazdır.

1|1
    0|0
  • sırf paramızın yıpranmamısı icin kulanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...