Kız arkadaşınızın montunu çantasını taşır mısınız düşünceleriniz nedir?

Sevglinizin montunu posetlerini veya cantasni tasirmisiniz? kizlar ne dusunuyotsnuz bu konuda tasiormu erkek arkadasiniz?

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• valla ben öyle şeye gelemem çünkü alışkanlık yapıyo belli bir süre sonra fakat lavobaya girer ayakkabısını bağlar 2 dk tutarım o zaman:)

0|0
    0|0
    • neden gelemezsın ?

• Nie tasim canım ona a�t bir aksesuarı esyayı tasıyamycksa almasın yanına ama diyorum ki isi olur 2 dk tutarm elimde o kadar yani daha fazlası yok

• sevgilimin bi isi olur isi bitesiye kadar tutarım kol cantasını. o bi kız cantası erkek tasıması dogru ol olmaz. zatn buna bi kız göz yummaz. ama alısveris posetlerini tasır tabikide bi erkek. bn sevgilimim yorulmasını istemem. gezerken romantik anımız oluyo kucaklıyorum foto cekiniyoz :D

0|0
    0|0
  • bir kadın yanına mont yada çanta alıyorsa erkek taşısın diye almamalı yada almaz üzerindeki aksesuarı tamamlasın diye düşündüğü içindir taşıma konusunda ise taşımam ha montumu tut 2 dakıka derse tutarım ama öbür türlü kendi taşımalı zaten sıcak havada giyilmiyeceğine göre sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Tasımam öyle birşey yap derse alır cantayı torbayı çöpe atarım.

0|1
    2|0
  • Taşırım. Normal kız arkadaşlarımın çantasını taşıdığım bile olur. Ne olacak ki

0|0
    0|0
    • hadı ya supermıs benım erkek arkadasım tasımıyordu cok kaba bıtkım:(

• :) :) Çantalarını taşırken onların taklidini yapıyorum onlar gibi tutarak çantayı cat walk yapıyorum :D link gibi :D

• :))))))))))))))

• Kızlar çantasız gezmeyi sevmez..O yüzden çantayı hiç görmem ben..Mont falan onları taşırım..

0|0
    0|0
    • valla benım erk arkım odun tsımıyor bır turlu degıstıremedım

• elbette kı asırıya kacmadan alıp tasırım.onunda elınde bır kac poset olmalı.lakın cok yorulmus bır sekılde ıse hepsını alır tasırım

0|0
    0|0
  • bir keresinde çantasını taşımıştım . bütün restorant bana bakıyordu. masaya bıraktıgım da anladım çanta KIPKIRMIZI bir çantaydı ... allah belamı bide ben hediye etmiştim o cantayı :)

0|0
    0|0
    • Heheh alemsn

• Saolasn;-)

• reca ederim :)

• bir durum olur taşımam gerekir taşırım ama hammal da değilim sonuçta keyfi olarak bana taşıttırmaya kalkarsa -sert bir tepki veremem tabiki- çantanın içini montun ceplerini karıştırırım ve o doğal olarak geri alacaktır zaten:)

0|0
    0|0
  • Fazla uzun süre taşımam he ama montunu giysin, çantasını kucağına alsın öyle onu taşıyayım ;)

0|0
    0|0
  • taşırım ne olcak yorulmasın, ama çanta olayı saçma kendi kişisel eşyaları var o biraz işguzarlık olur extra bişeyler olması lazım.

0|0
    0|0
  • daha önce taşıdım taşırım da

tabi belli durumlarda taşıdım keyfe değil

0|0
    0|0
  • Taşırım ama öyle koluma takıp kırıta kırıta yürümem

sadece ihtiyaç halinde seve seve

1|0
    0|0
  • şahsi çantasını taşımamda alışveriş çantası olablir

1|0
    0|0
  • herşey karşıklıxd

0|0
    0|0
  • ona yardımcı olmak sevgimdendir...

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • kıs süreliğine tutarım ama sürekli asla o zaman almasın çanta gitsin okul çantası alsın sırtına assın :D

0|0
    0|0
  • taşırım hiç üşenmem

0|0
    0|0
  • hamalmıyız arkadaş

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• benimki ben istemeden alır taşır :)

1|0
    1|0
    • kıymetını bıl sekerım

• biliyorum valla :) asıl anlamadığım kim neden eksilerki beni . çantası taşınmayan bir bayan olsa gerek. erkeksede tek bi lafım var ben taşısın istemiyorum kendim yapabilirim ama o elimden alıp taşır kendi isteği adamın

• salla canım ya tasıması ne guzel

• Tasiyor benim sevgilim.

0|0
    0|0
  • tasimak zorundalar, baska secenekleri yok.

1|0
    2|0
  • kız arkadaşının çantasını taşıyan erkeklerden tiksiniyorum

0|0
    0|0
    • pekı senın montunu yada alısverıs posetlerını tasımasını ıstermısn

• napım canım:(

• beni ekle söylym

• eger sakatlanma varsa neden olmasin

ama öyle durduk yere olurmu , kerizmiyizzz alla allaa

0|0
    0|0
  • Ben taşırım gerek yok.

0|0
    0|0
  • çanta mont vs taşıttım ama 1 tanesı vardı o çantamı tasımayı hiç sevmezdı taşıtamıyordum kız :d:d:d

0|0
    0|0
    • Aynen canım bende tasitamiyom

• hiç sevmediğim şeydir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...