3 senedir çıktığım sevgilimin annesi gidip başkalarına verelim deyip duruyormuş şakasına beni de tanıyor yardım

arkadaşlar 3 senedir bir bayanla çıkıyorm ama annesi şaka mayetinde evine gelen misafire bugün ya sizin o kayınının oğluna verelim demiş gülürek şakasına demiş ama oda ciddiye alıp tamam demiş arkadaşlar sevgilim bunu söyledi ya annesi bana damadım diyo gitmiş dediği lafa bak .s yüreğim el vermiyo karşıdaki kadın ciddiye alıyo sevgilimde ben senin im evleneceğiz ötesi yok diyo ama içim e yüreğim e batıyo bu durum ne yapmalıyım yada nasıl düşünmeliyim bu durum u :( yardımcı olun lütfen hiç iyi değilim :(:(

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• şakasına demez

kulağına geleceğini bilir, kızı al diyor

0|1
    0|0
    • kardeşim yok ya gülerek şakasına diyormş ama bu durum bana koyuyo .s

• annelerin klasik taktiğidir bu, 3 yıl olmuş kızı al diyorlar

kızı başkasına veririz diye korkuturlar, bazen şaka yollu bazen kız gelir direkt, beni istemeye geliyorlar der

ortada isteme filan da yoktur ki olsa ne yazar. Rahat ol işte, sıkıntıya girme.

• tamam kardeşim benim çok sagol ya allah razı olsn

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen bu oluşumun içindeki gizli mesajı çözemedinmi hala.? Kaynana adayı dediğin o kadın sana açık açık ya gel kızımı iste yada isteyeni çoktur onlara vereceğim diyor işte. Bunda anlamayacak ne var. Üstelik 3 ay da değil koskocaman 3 yıl yahu. :-) Bence elini çabuk tutmalısın artık.

0|1
    0|0
    • kardeşim yok istedim sözlüyüz şu an ama gidip böyle demesi deli ediyor bir gelen erkeğin bir tanesi bir gün ona yanlış gözlü bakacak bende oyacam o olacak ya .s

• boş konuşan bir kayın valide işte başka bir şey değil ...

Erkekler Ne Diyor 3

• çok ierlemişsin durumu

dostum bi sakin ol

öyle dendi diye bir şey olacak mı sanki

rahat ol bu işler o kadar basit değil

0|1
    0|0
  • belki de bunu kız arkadaşın uyduruyor evlenmen için :D

0|1
    0|0
    • kardeşim artık öyle bir şey dir ki gözlerine bakarken dahi yalan söylediğini anlıyabiliyorm ki asla yalan söylemiyor

• ya sonuçta 3 yıllık ,lişkin olan kız gidip onla evlenecek değil ya :D rahat ol

• sagol kardeşim benim

• umarım kızı da böle boş boş konuşmuyordur kardeşim !

0|0
    0|0
    • yok kardeşim kız evleneceğiz öyle bir şey olamaz diyo ama aklıma takıldı sadece ya

Yükleniyor...