Empati kurar mısınız arkadaşlar?

ben bugün çok yakın arkadaşımla kavga ettim kavga nedenimiz ise onun hoşlandığı çocukla ben sadece benim telefonumdan video izledik hatta sadece o çocuk yoktu 5 kişiydik bu yüzden bana trip attı herkesin içinde bağırdı defol git başımdan dedi ben o kadar çok üzüldümki ağladım ağladım benim en yakınımdı yalnız kaldım okulda dershanede her şeyde yalnız kaldım siz olsanız ne yapardınız lütfen yardım edin :(

Güncellemeler:
bu kız benim hoşlandığım cocukla faceden gayet samimi bir şekilde konuşuyordu bunu ona söylediğimde bana güvenmiyor musun demişti şimdi yaptığına bakarmısınız ?!

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de dün birisiyle beni çok kırdığı için kavga ettim ama tanımadığım birisi. Ve onunla bir daha asla konuşmam. Böyle şeylerde tanıyıp tanımamak fazla önemli değil aslında. Kaldı ki, arkadaşın seni tanısa da, tanımasa da yaptığı şey yanlıştır, hoşlandığı çocukla evli değil, bir şey değil, böyle yapmasının bir anlamı yoktur. Hem arkadaş çevresinde bunlar gayet olağan şeyler, o zaman üniversitelerdeki sosyal gruplar neden var? Birinin hoşlandığına başkası yaklaşmayacak diye bir kaide yok ki. Senin yapman gereken beklemek, o eğer içinde vicdan varsa, zamanla hata yaptığını anlayacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Empati noksanlıgı heryerde asıl sorun aslında.Ben empatı kurmayı 1. kuralım olarak goruyorum.Yoksa empati olmadan dialog halınde oldugumuz kısılerı anlamış gibi görünmek olur.Buda hem onu kandırmak hemde kendımızı kandırmaktır.

0|0
    0|0
  • Baska arkadas bul.

0|0
    0|0
  • arkadaşına kafa at ve kaçarak ondan uzaklaş bence :(

0|0
    0|0
  • ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle.

0|0
    0|0
  • dertliyim..kabul..utanmam mı lazım?

kalbim diyor gurur yapma..sana o lazım..

0|0
    0|0
  • empati kurmayı becremem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...