1 sene boyunca hep gördüğünüz şişman çirkin ve utangaç bir kız

1 sene sonra zayıflayıp özgüveni yüksek güzel bi kıza dönüşürse ne düşünürsünüz? saç stilini falan değiştirirse.

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• takdir ederim

0|0
    0|1
    • zayıflamak isteyip zayıflayaman, obez bir eksileyicimiz var

hayırlı olsun

Erkekler Ne Diyor 15

• Çirkin Betiyy misali diyorsun 1 senede o kadar degişmemişindir, hem biri çıkıp derse ben senin o eski şişgo halini seviyordum.

0|0
    0|0
  • müthiş bi değişim olur.. onun hakkında kötü düşünmediysem pişmanlık yaşamam. fakat öyle ise vay anasını insanlar değişebilirmiş derim :)

0|0
    0|1
  • Eğer bir erkek sırf fiziki görünüşlerine bakıp o kızı kendine laik görmediyse o kızda ne olursa olsun o erkeği kendisine laik görmemeli.

0|0
    0|1
  • bizi komşunun bahçesi vardı para etmez diye almadım. sonra orası imara açıldı şehir o tarafa kaydı fiyatlar uçtu... yanlış yere yatırım yaptık fısrat kaçtı a q dedim:::))

0|0
    0|1
  • valla öyle bir arkadaşım vardı lisede 4 sene sonra gördüğümde kız başkalaşım geçirmiş hatta bir ajansda mankenlik yapıyor şu an çok güzel ve fıstık gibi olmuş tu hayretler içinde kaldım bakış açım değişti çok güzel olmuş

0|0
    0|1
  • Sahalara yeniden döndüm desene sen şimdi iyi havaya girmişindir.

fazla havaya girersen sevgilin olmaz emin ol

0|0
    0|1
  • maşşallah fıstık gibi hatun olmuş derim

0|0
    0|0
  • değişen hiç bişey olmaz bence beden güzelleşmiş çirkenleşmiş banane ben ruhunu tanımışım

0|0
    0|1
  • benim gözümde hep aynı kalır onun o halini görmüşümdür sonuçta artık

1|0
    1|0
  • hayran kalırı heralde :D

0|0
    0|1
  • Brezilya dizisi değil miydi bu

0|0
    0|1
  • İlk görüş genelde akılda kalır ama şimdiki hali iyiyse neden olmasın, neden iyi düşünmeyeyim ki

0|0
    0|1
  • Vay anasina derim tombalanin biriydi bu derim

0|0
    0|1
  • valla kıza baglı :D

0|0
    0|1
  • Havalı ve tripli olacağını düşünürüm en iyisi sen böyle kal.Ya da havalı ve tripli olmayacaksan yoluna devam et bu yolda derim :))

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• bu neden olan kişiye sonsuz şükranlarını sunmalısın bebeğimn ::DD

0|0
    0|1
  • ici güzel olsun gerisi palavra

0|0
    1|1
  • Dibi düşer ne olacak :D

0|0
    0|0
  • Zaıflamayı mı düşünüyorsun?

0|0
    0|1
    • zayıfladım zaten anlattığım kişi benim baştan aşağı değiştim ama karşılarına çıkmaya korkuyorum.

• Korkma.İnsanların ne dediğini boşver. Dışarı çık ve özgüveninle yürü. İnsanlar seni kötülemek yerine aksine azminden dolayı takdir eder. Ayrıca önemli olan senin mutluluğun bak hedefine ulaşmışsın ne mutlu sana. Yerinde olsam bunu insanların gözüne bile sokardım :D

• teşekkür ederim moral verici cümleler yazmışsın sağol :)

• Oyş yavrum taş olmuşun mübarek derim.

Önceki ve sonraki halini göstersene çok pis meraklandım.

0|0
    0|0
    • şimdiki halimle fotoğraf çekilmedim eski fotoğrafımı da koymaya çok utanıyorum akıllara zarar.

• Gene şişman değilmişin ki eskiden. Ama şimdi tam taş olmuşun :)

• kendimi hiç beğenmiyordum giydiklerim yakışmıyordu biraz zorladım kendimi 54 kiloya indim teşekkür ederim :)

• wuhuuu beybi beybi beybi ^^ derim.

0|0
    0|1
  • dikkat çeker tabiykide herkesi ilgisine çeker..

0|0
    0|1
Yükleniyor...