Basketbol mu yüzme mi?

Yüzmeyi çok seviyorum ve çok yetenekliyim ama son zamanlarda basketbola da merağım oluştu annem yüzmenin çok sağlıklı olduğunu söylüyo abimde fiziğimin basketbola uyumlu olduğunu söylüyo arada kaldım sizce hangisi daha iyi

• Basketbol
    18% (2)50% (6)35% (8)Oy Ver
  • Yüzme
    82% (9)50% (6)65% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yüzmede başarılıyım.basketbolu daha denemedim

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• yüzme tabiki daha iyi ama abinin sende gördüğü bi cevher var heralde ..bi dene istersen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• spor karşılaştırması nedir arkadaş

hangisi daha çok seviyorsan o iyidir

meslek olarak istiyorsan sevdiklerinin arasında en verimli olduğunu seçersin

0|0
    0|0
  • ikisinide cok severim ama basketbol yetenek isteyen bir spor aynı zamanda. fakat yüzme sonrada ögrenilebilen ve vücüdun neredeyse bütün kaslarını çalıştıran cok kombine bir spor ;)

0|0
    0|0
  • bence yüzme. yaşım 7 olsaydı yüzme kursuna giderdim. sakatlanma durumu olmayan bi spor. varsada çok nadir. sağlık la ilgili ne varsa barındırıyor

0|0
    0|0
  • 5-6 senedir basket oynuyorum zevklidir de. ama güzel fizikte istiyorsan yüzmeyi öneririm.

0|1
    0|0
  • Yüzme daha iyi :)

0|0
    0|0
  • Ben bir basketbolcuyum güçlü bir fiziğin varsa basketbolu öneririm ama bi hatanla maçı kaybedebilirsin yaşadım biliyorum karar senin

0|0
    0|1
  • Yüzme daha avantajlı dostum. Yüzerken tüm vücudu tam kapasite çalıştırırsın.

0|0
    0|0
  • Ben basketbolu çok sevmem ama yüzmede çeşitlilik yok, kulaç atıp duruyorsun, basketbol daha zevkli..

0|1
    0|0
  • Yüzme

0|0
    0|0
  • yuzme daha iyidir

0|0
    0|0
  • tabikide tartışmasın basketboll...

0|0
    0|0
  • yüzmeyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • yüzme daha iyi

0|0
    0|0
  • yüzme daha güzel

0|0
    0|0
  • basketbol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yüzmeyi seviyorsan başarılıysan kesinlikle yüzme bende yüzmede başarılıyım bu yüzden basketbol yapamam yani

0|0
    0|0
  • Basketi de dene ama.

0|0
    0|0
  • Yüzme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...