Beni de redddeder diye korkuyorum, ne yapmalıyım sizce?

Meraba arkadaşlar. Benim bi sorunum var bizim okulda bir çocuk var. Bizim sınıfta değil. Bazen bizim sınıfa geliyor. Ben arkadaşlarımla konuşurken göz ucuyla ona bakıyorum bana baktığını görüyorum. Benim gördüğümü görünce kafasını çeviriyor. Heralde benden hoşlanıyor ama bir şey diyemiyor. Okulda çok popular ben de nerdeyse inek tipli bi kızım. Çirkin değilim ama okulda her sınavda nerdeyse dereceye girdiğim için öyle düşünüyorlar. Ben o çocuğa yakınlaşmak istiyorum ama çok utanıyorum. Bizim okulda bazı kızlar ona çıkma teklifi etti ama o reddetti. Ben de bani de reddeder diyo korkuyorum. Sonra okulda başkasının yüzüne bakamıyorum Ama o da edeceğe benzemiyor. Sizce ne yapmalıyım

1|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evet cok hoslanıyor cok ama gecmiş de olabilir. duyguların degişken zamanı lise cagı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bence açıl ona. ;) yada senin sınıftaki onunla arkadaşlık eden kişiden rica et o öğrensn hoşlanıp hoşlanmadığnı

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyo olabilir. yada sadece seni kullanmak isteyebilir. dikkat et.

Kendimden not: ula ben böyle atraksiyonları hiç yaşamadım 73 erkekle aynı sınıfta okudum okulda kız yoktu. ilk okuldada yoktu. üniye gidiyorum ama uzaktan eğitim. la benim okullardan hiç tanıdıgım kız olmadı :D değerinizi bilin

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığının kesin cevabını varsayımlarla alamazsınız.Kendisiyle paylaşıp size karşı bişeyler besleyip beslemediğini sorabilirsiniz.Tahminim sizinde ilginizi çektiğine göre sizde kendisinden hoşlanmışsınız.

0|0
    0|0
    • İşte ben de ondan emin değilim. Eğer benden hoşlanmıyorsa ve beni redderse okulda maskot olacam remen. Bizim okul iyi lise olmasına karşın çok salak insanlar var. Kesin benle dalga geçerler

• Düşüncen çok mantıklı.Dediğin kadar salak insanlar varsa yarın öbür gün sana bakan çocuğa açıldığında sana rastgele baktığını sana özel bişey olmadığını söylerse o daha kötü.Bu konu ne kadar sende saklı kalsa okadar için içini yersin.

• valla ilk adımı ondan beklemelisin ana bakışlarınla ondan hoşlandığını belli et niyeti varsa gelir konuşur

0|0
    0|0
  • Ben şunu anladım asla önce kızlar başlamaz sen onun sosyal ağlardan dikkatini çek mesela facebookta bişeyleri beğen twitterda rt yap ona sana yaklaşması için bişeyler ver

0|0
    0|0
    • ben de öyle yapıyorum zaten bi şeyler filan beğeniyorum o onlineken beni görsün die ama bir şey yazdğı yok

• Özgüven sorunu var gibi böyle yapmaya devam et elbet birgün onada deli cesareti gelir ve söyler

• hoşlanıyor senden

0|0
    0|0
  • önced sohbet tanış baktın anlaşıyorsunuz sonra çıkma teklif et bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • tölay seni çok seviyom ger dön aşkaaamm

0|0
    0|0
  • lıse yıllarında olur boyle seyler

0|0
    0|0
  • senden oşlanıyor oluruna bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1