1 Erkek 1 Kadın dizisindeki Zeynep karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence çok sempatik çok tatlı bir karakter. Demet Evgar başlı başına bir tatlılık zaten :) Merak ediyorum bu huydaki bir kadını sevmeyen erkekler var mı aranızda?

• Seviyorum
    80% (59)73% (54)76% (113)Oy Ver
  • Sevmiyorum
    20% (15)27% (20)24% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Demek istediğim tip olarak değil huyları bakımından öyle bir sevgili /eş ister miydiniz :)

0|0
55|84

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 84

• Çok cadaloz.

1|1
    0|0
  • kendı alanında basarılı sevıyorum

2|1
    0|0
    • boyle bır es ıstermıydım ıstemem daha secıcı yaklasıyorum es konusunda hele ısın ıcınde bır de evlılık varsa

• Tipik yeni nesil turk cift. Bir öküz bir sürtük. " Para var huzur yok amk" basiniza gelen herseyi hak ediyosunuz. Evet simdi eksileri aliyim :)

3|1
    3|0
  • çok basit hale getiriyor erkek kadın ilişkilerini bu kadar basitleştirilmesi hoşuma gitmiyor. evlilik dışı ilişkileri özendirir nitelikte bence.

2|1
    0|0
  • o diziye bir türlü ısınamadım nedense

0|0
    0|0
  • ben o kadını gördüm mü korkuyorum bakışlarından şehvet akıyo resmen.. nedendir bilmem ama ona hep ŞEYTANIN KIZI demek gelir içimden

1|1
    1|0
  • olabilir. ama akıllı aynı zamanda.

0|0
    0|0
  • Seviyorum

1|1
    0|0
  • SeviyorumSeviyorumSeviyorum

0|0
    0|0
  • Demet gerçekten çok tatlı sempatik seviyorum o kadını

2|0
    1|1
  • bidon kadar boyuna var ama türkiyenin en çekici kadını

0|0
    2|0
  • hayır istemem aptalımsı bi karekter ben zeki kadınları severim ayrıca hiçte tatlı değil... komik sadece...

0|0
    0|0
  • Yok istemem, benim bünyeye fazla gelir öyle bir kadın... Onda bir sorun olmayabilir ama ben ona sorun yaratırım :)

0|0
    0|0
  • evlilikteki klasik türk kadınını canlandırıyor ve o tipteki bi kadın yani klişe türk eşi inanın çok ama çok sıkıcı

0|0
    0|0
  • Kötü dayanılmaz yaptıkları da var ama çok sempatik bayılıyorum keşke evlilik öyle olsa diye düşünüyor insan.

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum böcek gibi itici iğrenç bi tip ... offf aklıma geldikçe midem bulanıyo yemin ediyorum ..

1|1
    2|0
  • link

Çook tatlı bir şey :)

0|0
    0|1
  • hayır istemem

1|2
    0|0
  • Demet Evgar varken karakterini yerim ben onun.

0|0
    0|0
  • Demet Evgar ? Tatlılık ? O kadından tiksiniyorum.

1|2
    1|0
  • demet evgarın tipi zatenofsayt ayrıcakarakterine gelecek olursakta tipi bile karakterinden iyi

benden uzak olsun da

0|1
    0|0
  • Tam bir kadın huyu ve tam bir Türk erkeği :) Çok güzel bir dizi :)

0|0
    0|0
  • ıtıcı bır kadın bence

2|2
    2|2
  • güzel ve seksi kadın

0|0
    0|0

• kadın her şekliyle itici yanımdan geçse kafamı kaldırmam. istemem.

0|0
    0|0
  • tip olarak beğeniyorum sadece :D demet evgar sonuçta :D

0|0
    0|0
  • hiç çekici değil artı herşeye muhalif kadınlar çok antipatik

0|1
    0|0
  • Sevgili evet eş ise hayır,

0|1
    0|0
  • İstenmez mi hiç :) ama gerçekte mümkün olamaz ne öyle bir kadın ne öyle bir erkek. Rol yapmaları gerekir anca dizideki gibi. Çünkü kimse görmedim ki bir birini bu kadar iyi tamamlasın :)

0|0
    0|0
  • gerçekte de demet evgarla tanıştım ben dizideki kadar olmasada normalde de çok tatlı bi bayan.. ama isterdim doğrusu..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    54

Kızlar Ne Diyor 54

• Özellikle mort olduğu zaman çok şEker oluyor :D :D Hele şu son bölümünde "Kaybolan Umutlar" sözde dizisinde oynayacak kadın oyuncu olarak seçildiğini sandığı bölüme bittim :D

0|0
    0|0
  • O kadin benim sevgilime yaptiğim hareketlerin aynisini yapiyor ya hicbi karakteri bu kadar cok sevmemistim :) O dizinin de Zeynep karakterinin de cok büyük hayraniyim.

1|0
    0|2
  • Sevmek ne kelime bayiliyorum:)) Cok dogal bir kadin.

2|0
    1|4
  • Bence de çok tatlı:))

2|1
    0|3
  • seviyorum sacmalamaları harika :) demet evgara benzetirler beni her yönden bu yüzden idolüm :)

1|0
    0|1
  • onunla insan yaşlanmaz herhalde; monotonluktan iyidir.

0|0
    1|1
  • Sorun ve Güncelleme erkeklere hiteben olmuşş:)

1Erkek 1 Kadın dizisindeki Zeynep karakteri bence aşmışş, çok eğlenceli ve çok akıllı :))

ama bazen o kadar çok konuşuyorki ben ekran başında yılıyorumm ama yinede izlemeye değer:)

0|0
    0|0
  • Bende orada ki herifi çok beğeniyorum geçen bir bölümde çok saftı ay canım diyerek tv ye sarılasım geldi kalktım sarılacakken iç sesim dürttü

İÇ SEKızım kendine gel napıyorsun !

1|0
    0|2
  • Çok çalçene , çok müsrif , ama izliyorum ve beğeniyorum ...

0|0
    0|0
  • Onlar birbirlerine çok yakışıyorlar gerçekte vardır öyle çiftler çok sevimli:) Bulmuşlar işte birbirlerinii hihihihii:)))

0|0
    0|0
  • onunla hayat eglenceli ama bi o kadarda maceralı olur heralde=) onun erkek versiyonu var mıdır acaba?

0|1
    0|0
  • sevgilime konuşmalarımla hemen hemen örtüşüyör :D çok doğal rol yapıyor ve gerçekten her gün hayatımızda görebileceğimiz birisi gibi...

0|0
    0|1
  • Çok tatlı lan.

2|0
    1|3
  • Onun yaşlarına geldiğimde aynı kişiliğe sahip olacağıma eminim :) Demet Evgar'ın canlandırdığı bir karakter fakat çok eğlenceli bir karakter. Her kadın gibi alışveriş hastası. Değişik ve yeni şeyler denemeyi seven bir kadın. Eğer erkek olmuş olsaydım. Mutlaka öyle bir sevgili yada eş isterdim. :)

0|0
    0|0
  • hiç sevmedğim kadın profili

0|2
    0|1
  • bence çok manyak bir kadın onla hayata sıkılmadan devam edersin huy olarak bana benzetiyorlardı izlemeye başladım gerçekten kadın süper

0|0
    0|1
  • yok ya istemezdim. hayatı zorlaştıran bi tip gibime geldi :))

0|1
    0|1
  • çok şeker bir kadın :)

0|0
    0|0
  • bende seviyorum yahu:)

0|0
    0|0
  • çok tatlı bencede :) böyle kadını kim sevmez :)

0|0
    0|0
  • hiç bi erkeğin öyle bi kadını çekebiliceğini sanmıyorum

1|1
    0|0
  • Çok sempatik ya bayılıyorum o kadına da canlandırdığı karaktere de :)

0|1
    0|0
  • Ehh yani ama evlilik disinda ayni evde kari koca hayat yasamak bana göre ters

0|0
    0|0
  • Kadınım:)her zaman örnek almışımdır :) kendisini çok beğeniyorum zaten...ozan ozaan:DEn çok da sinirlenip ozanla tartışırken laf sokarken çok tatlı oluyo.:)

0|0
    0|2
  • dizi cuk bence.zeynep de süper bi karakter çok şeker:))

0|0
    0|0
  • Seviyorum o kızı

0|0
    0|0
  • Çooook seviyorum onu :D

0|0
    0|0
  • Seviyorum tabii :)

0|0
    0|0
  • Harika bir karakter!