Zayıflamak için?

Arkadaşlar ya bende o her pazartesi diyete başlayan umayı hiç göremeyenlerdenim :(( ilk gün harika gidiyorum böyle yememe dikkat ediyorum, evde youtube dan video açıp spor yapıyorum ama bikaç gün sonra ya da ertesi gün amaan boşver diyip yemeye başlıyorum ve normalde yediğimden çok daha fazla yiyorum :( ne yapabilirim nasıl devam ettirebilirim bu diyeti :((((

Güncellemeler:
Yazın da kilo aldım evde oturmaktan :( okula başlamadan zayıflarım diyodum :( şimdi de okul başlasın zaten bir öğle yemeğim var onda da dikkat ederim diyorum :( ama olmuyo böyle yeni bir başlangıç yapmak istemiştim bu sene

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu işlerde azim çok önemlidir, eğer kendine güvenemiyorsan, bir partner bul kendine, günlük tutmakta çok faydalı olucaktır, ne zaman içindeki istek biterse, aç bir motivasyon vidiosu izle, o kızların spor yaptığı vidiolar sadece biz erkekleri gaza getirmiyor tahminimce, başarılar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yani mesaj aticaktim yardimci olmak icin ama bunun bile neden gizli soruldugunu anlamam

0|0
    0|0
    • İster gizli sorarım ister açarım yani ordan yazıcağını buraya yaz ne fark eder :)

• 2000 karaktere sigabilen, ac kal su ic hic bir alt yapin olmamasina ragmen iki gun heves edip spor yap taktiklerini uyguladigin icin aliyorsundur o kilolari geri belki, adam akilli detayli sekilde anlatilmis, ogretilmis, ne yapacagin en ince ayrintisina kadar dusunulmus bir programdir asil ihtiyacin olan, odur belki farkedecek olan. Ve sana yardimci olmaya calisan bir insana ben mesaj atayim demektir belki vermen gereken cevap. Sana kolay gelsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• İşin zormuş ya

0|0
    0|0
  • YÜRÜYÜŞ YAP.. koşudan ve bir çok spordan daha fazla kilo veirisin bol bol yürü...

0|0
    0|0
  • az ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla diyet yapmak bir kız için hayattaki en zor şey bile olabilir bence kendini sıkıcaksın

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle ne yapalım artık yarından itibaren yine başlıycaz bu kez son ama ✋🏿 olucak bu iş :D

• sugat

0|0
    0|0
Yükleniyor...