Oumar Niasse Galatasaraya i̇mza atarsa bir daha Galatasarayın maçını seyreder misiniz?

Eğer Niasse alınırsa bir daha maç falan izlemem. Yeter valla bu ne ya bu nasıl bir transfer politikasi para yok dediniz Sabriye zam yaptiniz Jem Karacan gibi çöplere para verdiniz. İnter maçında tepki görmemek için İbrahimoviç haberlerini çıkartırdıniz valla Ünal Aysalın gitmesini çok isteyenlerden biriydim ama gelen gideni aratirmiş şimdi adamı mumla arıyoruz yazik ya vallahi billahi

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Izleme 😄 sevinirim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Niasse kötü topcu degil
    Ünal aysal takıma bir corap ördü bir sürü oyuncu taktı
    onlardan kurtulmaya kadro kuculmeye gidiyor
    yani birden olmaz bazı şeyler

ayrıca parayı sokakta bulmuyorsun ki..
    İbra.. gelmez bu ülkeye fenerde getiremez adamın yıllk ücreti 10 milyon euro
    kücülmeye gidiyor takım
    Niasse iki kanatta oynayan forvette etkin bir adam
    ama Brumanın kiralanmasına ben anlam veremedim

0|0
    0|0
    • Niassenin Moskovadan oynayamadigini biliyosundur umarim

• Hemso ciddi söylüyorum tvdeki yorumcu gecinenlerden daha ayrıntılı şeyler yaziyorsun, acikcasi ben useniyorum her soruda bu kadar detaylı şeyler yazmaya :)

• oynamayabilir niaase ama bu yeteneksiz oldugunu göstermez..
      Hamza hoca ile uyumlu calıstılar faydası olur
      @kurabiye hemşo elimden geldigince :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Takımımı herzaman desteklerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 1 - Keşke Ibrahimovic gelse gözlerimiz onu arıyor.
    2- Eğer Ibrahimovic gelmeyecekse, Niasse de iyidir. Hafife almayin hizli ve teknik bir futbolcu defansj deler geçer.
    3- Ünal Aysal konusunda seninle ayni fikirde değilim. Ünal Aysal, Sneijder ve Drogba gibi isimleri bu takima kazandirdi. Adam dediğini yapiyor çilek dedi yapti. Umarim tekrar baskan olur.
    4- Maalesef ki vizyonsuz bir baskana sahibiz şu an DURSUN İSTIFA ! diyorum.

0|0
    0|0
  • Birçok gsli kombinesini iptal eder

0|0
    0|0
    • Biz bunun için kombine almıyoruz başkan iptal edende olmadi bilal alındığında da ;)

• @Bendiss senin arkadaşın dese de etmez ama benimkiler eder. Koftiyse hepsi kofti değilse hiçbiri değil
      Tanımadığın insanlara çamur atma derim
      Mevzu uzadıkça kötü yere gidiyor saygıyı kaybetmeyelim keselim burada

• Takımını her koşulda destekler eğer iyi gün dostu değilse bunu sende bende iyi biliyoruz neyse iyi gunler.

• hayaller ve hayatlar Fenerbahçe de uyumludur ibra falan gelmez niasse gelecek

0|1
    0|1
  • Tamam gizlicim sen izleme biz izleriz.

0|0
    0|0
  • Galatasaray benim takımım ne pahasına olursa olsun bırakmam izlerim. SENİN GİBİ İYİ GÜN TARAFTARI DEĞİLİM!

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ı biz menfaatsiz sevdik niasse ı küçümsemeyin o kadar guzel golcü suratlı güçlü çalım atar

0|0
    0|0
    • Adam daha Moskovada oynayamiyor Galatasarayda ne isi var bu adamin

• Emin misin gecen gol Attı izlediğine emin misin

• Kaç mac oynamiş istatisliklere bak

• Sirf senin için stada gidip izlicem

0|0
    0|0
    • Git izle Jem Karacanida izlersin hem yukardaki kizda kombinesini iade edecekti Niasse gelirse. Çiksin inkar etsin bakalim hadi

• @varyans seni takip ettiğim falan yok. Eski sorulara bakarken taraftarlarin görüşünü merak ettim. Bir soruda yazmissin kombinemi iade ederim diye dikkatimi çekti sonra bu soruya gelmis sen izleme demişsin profil resminde tanıdık gelince o eski soruya bir daha baktim ve sen oldugunu anladim. Senin gibi dediklerini yutan ondan sonra millete laf atan görüşlerede engel atan birisini niye takip edeyimki
      Gel gelelimki konumuzda bu değil Niasse gelirse kombinemi iade ederim diyen birisi bu soruda gelip bana niasseye olan sozlerimden dolayı tepki gosteriyor komedi ya:):):)

• Yaran var ki baya gocundun be gizli 😄erkeksen cik gizliden hodri meydan

• Fakirler sizi

0|1
    0|1
  • Kardesim bari niasseyi alsalar burakla yurumez bu sezon sag bek defans birde santrofor alinmali
    Meloda daha fazla takimda tutulmamaliydi ama
    Iste bunlar hep para..

0|0
    0|0
  • SERCAN VE UMUTTAN İYİ OLUR HİÇ OLMASSA

0|0
    0|0
  • Ben şu an da izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Baskete ataman kendi insiyatifiyle maaşını indirtir takımın parası yok diye ama bazı aldığı paranın hakkını veremeyen futbolculara hemen yapıştır parayı. Bu ne la. İnsaf yani. O basketbol takımını hiçe saydıklarndan beri futbol maçlarını takip etmiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...