Fenerbahçe robben için tüm şartları zorlamış b. münih kabul etmemiş şimdi gündem tamamen?

fenerbahçe robben için tüm şartları zorlamış b. münih kabul etmemiş şimdi gündem tamamen sofiane feghouli'ye çevrilmiş durumda robben transfer olmadıgı için sizce sofiane feghouli gelirse nasıl transfer olur?

• fenerbahçe için çok iyi transfer olur
    A seç
  • fenerbahçe için kötü transfer olur vasat adam
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe yönetimi bu paraları nerden buluyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Klasik Münih ve fener soruların vardı
    İkisi bir soruda birleşmiş ne güzel :)
    Kaliteli oyuncu. Sözleşmesinin son senesinde olmasa 20 m. altına gelmez derdim

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Abi bu adami ben duymadim nasi iyi midir bir fanatik fenerli olarak bu haberleri ni ye bilmiyom beennnn

0|0
    0|0
  • Mk bu adamları nerede oynatacaklar ya sivasta gaziantepte oynatmak için adam alıyorlar mk. d

0|0
    0|0
    • avrupa ligindede oynayacak fener

• en son avrupadaki en iyi basari kim aldi ax incele bak uefa yari final ve benficanjn elimizden kacisi siz once kandirilisiniza aglayin haziranda sozlesmesi bitecek anlastigikiz adam var dediler bir cacik cikmadi temmuz dediler bisey yok mk cl den bizim cebimizden para kazandiginiz acik g. tunizu basinizi yamadiniz ibra ibra diyr kandirip huntelaar diye kandirip jem karacan bilal kisa ile kapaticaksiniz ustune sag bek kim sarbi solbek telles para bulmak icin muslerayi satacaksiniz yerine baska kaleci alcaksiniz haliniz batakkkk vergi kacakcilari stadlaro kerhane spor klubu

• En son gs çeyrek final yaptı dostum :D araştırmana sokuyum @FenerbahceLeee

• cuk diye oturacak uefa ya damga vuracak transfer olur ama 15 mil € dan aşağı gelmez

0|0
    0|0
    • yok sözleşmesi bitiyor 8-10a biter

• soyle diyim o fiyafa alirsak bir transfer basarsi derim cunku oyle bir adamki ihtiyaci olsa real psg a. madrid bayernin falan sozlesmesi 6 ay kala bile 15 20 basip almak isteyecegi bir oyuncu

• Recep ivediğin kitap satma sahne gibisi
    70 tl olurdan 5 tl ver ala gelmiş :)
    Ata niyetlenip eşeği almak gibi olur 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...