Yüzmeyi bilmiyorum nasıl öğrenebilirim dalga geçmeyin?

Yüzmeyi çok istiyorum en kolay nasıl öğrenilir bir diğeride cildim delik delik oldu gözenekleri deniz sıkılaştırırmı?

Güncellemeler:
Cildim lekeli izli diye gitmedim kursa😓😢
Denize zaten 1gün gidiyoruz deniz olan biryerde yaşamıyorum

0|0
15|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bilmiyorum büyük ayrıcalık :D yüzmeyi bilen boğulur bunu unutma

1|1
    0|0
    • Yüzmedende olmuyor utanıyorum😒

• Yok bogulmadim ban yedim siteden gecici bir sure 😁

• Benimde hesap kapandı durduk yere😡

Erkekler Ne Diyor 31

• önce korkunu yenmek gerekiyor. ilk tabiki kollukla yüz cesaret kazan. kendini suda hareket ettirmeyi öğren. daha sonra kollukları çıkart makarna ile gezintiye çık. ama bunları yaparken yanında bir yakının olsun. ondan sonra makarnayı da bırak kendini kıyıda yüzeyde tutabilme alıştırmaları yaparak sınırlarını zorla. bunu başarırsan artık sende yüzebilenler sınıfına dahil olacaksın.

0|0
    0|0
    • Başarabilsem herşeyi denedim hemen çırpınıyorum

• Sorunda burada olmaması için sebep yok

• sudan korkmuyorsun ama suda rahat da olamıyorsun. sanırım sebep insanlardan çekiniyorsun.

• Bende bilmiyordum yüzme konusunda derecesi olan bir arkadaşım bana sadece 10 dk anlattı teorik olarak sonra 10 dk çalıştırdı 2 ay sonra kendi kendime yüzüyordum bu tabiki bir 1 sene önceydi şimdi her gün 700 metre yüzen biriyim şu an suyun dibinden bile 8 metreye kadar yüzüyorum sadece biraz sevmek ve istemek gerek gerisi gerçekten çok kolay

0|0
    0|0
  • balıklama atla öğrenirsin korkma

0|0
    0|0
  • Şişme kolluklardan kullan once iki tane sonra bir tane kullanmaya başla garanti veriyorum ki ogreneceksin :)

0|0
    0|0
  • Kursa git

0|0
    0|0
  • kursları var öğrenirsin merak etme

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi bilen boğulur lafını yüzemeyen biri demiş kesin. Her yaz yok şu dereye düştü kanala düştü yüzmeyi bilmiyodu öldü haberlerini duyuyoruz. Adadan adaya deniz trafiğine açık denizlerde yüzüyorum akıntıların bilincinde hala ölmedim.

0|0
    0|0
  • Suya kendini bırak zaten 3-4 saniye sonra yüzeye çıkıyosun, kollarını çırp tamamdır :D

0|0
    0|0
    • Kaç sefer denedim😒

• O zaman bir top alıcaksın topla birlikte deneye deneye alışırsın :D

• Simitle lastik şambrelide olur :D emin olki herkes öyle başlamıştır ogrenmeye 😆

0|0
    0|0
    • Simit aldım ama olmuyor

• Olur herkes anasinin karninda öğrenmedi ya suyun üstünde durma çabası göster mideni sisir havayla

• yüzme kursuna git en kolay öyle öğrenirsin

1|0
    0|0
  • antalyaya gel öğretelim sana

0|0
    0|0
  • plajda palet kullan. birçok insan öğretmişliğim var

0|0
    0|0
  • Sakın kendini kasıp sıkma serbest bırak deniz zaten seni kaldırır bunu sende göreceksin ve ayağının değdiği yerde yap benim yüzümden boğulma tehlikesi yaşama :)

0|0
    0|0
  • Kursa git kardeşim kim senle dalga geçcek yaa

1|0
    0|0
  • bende bilmiyorum bilen biri yazsa bari 2 gün olmuş :D

0|0
    0|0
  • yetişkinlere yönelik kurslarda var katılabilirsin.

0|0
    0|0
  • kolluk takıp atla denize

0|0
    0|0
  • yüzme videosu izle

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum malesef nefes darlığı var

0|0
    0|0
  • Gel ogretiyim sanaaa :)

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum ne olmuş 😒

0|0
    0|0
  • Öğretebilirim

0|0
    0|0
  • ankaradaysan ders verebilirim yüzücüyüm

0|0
    0|0
  • Ben öğretim :D

0|0
    0|0
  • Çorum da nerde yüzülür ki?

0|0
    0|0
    • burada deniz yok 1günlüğüne gidiyorum denize

• İnşallah😊

• hayırlısı.

• burdan biri gelip öğretecek değil ya :)

0|0
    0|0
  • Çok basit 😃

0|0
    0|0
    • Bilene basit

• Yoo bende öyle öğrendim çünkü. Deprem derin bir nefes al nefesini tut hiç hava kaçırma ve kendini suya bırak önce su üzerinde durmaya çalış au seni önce havaya kaldırsın

• yuzme kursuna git bundan daha mantikli cevap arama bulamazsin

0|0
    0|0
  • deniz bir çok şeye iyi gelir. yüzme konusuna gelince bana da yerdım ederlerse sevinirim

0|0
    0|0
    • Keşke olsa deniz sevmiyorum burayı dua edin kurtuluyum

• Şişme havuzla başla :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 15

• Kollarını havuz kenarına koy. Ellerini uzat, derin bir nefes al bırak vücudun yükselsin. Sekiz kere burnundan nefes vermeye çalış bu ilk adım. Bunu birkaç gün çalış, evet gün. Sonra kulaçlar nasıl atılıyor videolardan öğrenebilirsin onu yapmaya çalış. Su üstünde kalmak kolaydır, bacaklarını ve kollarını hareket ettir yeter. Başta hiç doğal hissettirmeyecek ama bir süre sonra o halde yön değiştirmeye vesaire başlayınca sen de şaşıracaksın. Suyun üzerinde durabiliyor musun? Artık yüzüyorsun demektir. :)

0|0
    0|0
    • Durabilsem suyun üzerinde en mutlu ben olurdum sağol

• su yüzeyinde durmayı becerebiliyorsan yüzmeyi de yaparsın... ilk madde! sudan boğulmaktan korkma.. korkmazsan herşeyi yaparsın..

0|0
    0|0
  • Kursuna git

0|0
    0|0
  • kursa git

0|0
    0|0
  • Küçükken abim 2 buçuk metrelik havuza ittirmişti oradan cikmaya çalışırken öğrendim şimdi benden iyi yüzen çevremde tanımam abim hariç onada birisi yapmış aynı şeyi öğrensin diye nasıl fantazi anlamadim ama ise yaradı :)

0|0
    0|0
    • Benide iten olmalı ozaman

• Ölümle dans etmişsiniz😀

• aynen öyle oldu ama tek başına degildim. izliyordu abim elini atsa çıkardım ogrenmem için yapmis :)

• Denizde kollarını one dogru birseye uzaniyormus gibi uzat tek bacagini arkada sadece parmaklarini yere degdir diger bacagini öne sabitle. Sonra kendini suya birak. Kardesime boyle ogrettim 1 saatte ogrendi

0|0
    0|0
  • Suda yuz ustu duruyorsun kollarini ve bacaklarini ritimli bir sekilde hareket ettiriyosun olay bu panik olmak yok

0|0
    0|0
  • ailenden birinin öğretmesi daha makbul genelde güvenebilirsin ama bu imkanın yoksa arkadaşlarından yardım al hatta varsa imkanın yüzme kursuna git

0|0
    0|0
  • kursa git :)

0|0
    0|0
  • Bol bol yuuzmelisin zamanla ogrenirsin ya da kursa felan gitcen

0|0
    0|0
  • Kurslar?

0|0
    0|0
  • Kursa gıt

0|0
    0|0
  • Yüzme kursları var, oralara gidebilirsin aslında.

0|0
    0|0
  • yuzwerek

0|0
    0|0
  • Hangi sehirdesin öncelikle ben yüzme antrenörlügü yapıyorum. Kimse senin vucuduna bakmiycak bu yuzden cekinmene gerek yok istersen taytli mayolardanda kullanabilirsn. Ayni sehirdeysek bende yardimci olabilirim?

0|0
    0|0
    • Bende gerçekten bilmiyorum. Hangi şehirde yapıyorsunuz acaba?

• Sen hangi şehir ben utanıyorum

• Bursa benim

Yükleniyor...