Arkadaşlar spora başladım daha 1 haftalığım nasıl?

Göğüsler nasıl yorumları bekliyorum daha 1 haftada olan bu ve Arkadaşlar daha çok yeniyim ama göğüsler kadar kollar ve omuzlar gelişmiyor sizce daha hızlı gelişmesi için ne yapmalıyım ek besin vs almak istemiyorum.
arkadaşlar spora başladım daha 1 haftalığım nasıl?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Dış macunu aynada yansıması.
    2. Bir foto gibi olmuş.
    Onu neden Çektin diyecektim. :D

Spora devam vücut müsait.

0|0
    0|0
    • Ahahah :Dteşekkür ederim yorumunuz için ama ne yapmalıyım daha iyi ve hızlı gelişmem için bir bilginiz varmı?

• Protein'li yiyecekler et balık fazla pişmemiş olacak.
      Extra bir protein tozu,
      Aksatmadan spor. Yeterli

• Protein tozu kullanmıyorum bünyem kaldırmıyo mide bulantısı ve sivilce yapıyor yağlı bir cildim var gün aşırı et yiyorum her sabah ton balığı yiyorum yumartayı 1 tanefen fazla yşyemiyorum küçüklükten gelen bir tiksinme durumu var anlıyacapınız yararlı şeylerin öoğunu kullanamıyorum :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 11

• 1 haftalık çalışmayla bu olmaz kardeşim zaten ilk defa yapıyorsan 1 hafta aralıksız gitmen mümkün değil dayanamazsın ayrıca kaslar çalışınca değil dinlenince gelişir boru mı bu 1 haftada böyle olsun alt yapın olmadan ya da genetiğinde olmadan böyle olman kesinlikle mümkün değil bende yapıyorum 2 seneden beri

0|1
    0|0
    • Yeminle 8 gün oldu ama 1~2 sene önce gitmiştim 2 ay filan çok ni spor yapmadım yani çok gelişmemişti ve resim hemen spordan sonra çekildi. Senin vücut nasıl ve daha iyi nasıl geliştşrebilirim hergün spor salonuna gidiyorum

• Spordan hemen sonra kaslar şişer şimdi ki haliyle o hali aynı olmaz bu seni yanıltmasın ayrıca antrenman yaptığın kadar dinlenmelisin çünkü kas antrenmanda yırtılır dinlenince ise gelişir birde çok gel uyuma uyku düzenine dikkat et 6 aydan önce de takviye besin tavsiye etmiyorum kolay gelsin.

• Yaw zaten kebdin demişsin 2 yıl önce gittim diye ve uzun bir aradan sonra 8 gün olmuş çalışalı! Sen çok mu çalıştın ki gelişmiyor diyorsun!!! Omuzların ve kanatların çok düşük ağır çalış bölgelerine

0|0
    0|0
    • Şuandan bahsetmiyorum sadece usta daha öncede aynısı oldu kollar onuz ve sır göğüs kadar gelişmiyor

• Bide gittiğim spor salonundaki adam hoca değil vücudu var ama hocalık yapamıtor bana program vermedi sadece bilindik 5~6 harejeti yaptırıp duruyor günde 6 hareket yeter diyor ama ben 6 hareketi yapsamda çalıştığımı hissetmiyorum daha çok çalışmak istiyorum sizce adamın dediğine uymalımıyom yoksa jendim bir programmı hazırlamalıyım

• 1 hafta imkansız ;)

0|0
    0|0
  • göğüs çalışma omuz ve kol çalış

0|0
    0|0
  • Kardesim birtek gogusmu calisiyosun

0|0
    0|0
    • Yok usta bikaç sene önce gittim göğüsler yine büyümüştü kollar küçük kalmıştı bırakmıştım hepsi gitti tekrar başladım yine aynı oldu

• Hayır farklı salon ve farklı hoca

• Alttaki yorumuda baktinmda her gun spor yapilmaz kaslarin dinlenmesi sart bunu hocanin soylemesi lazim goguslerin ve biceps lerin iyi duruyor
      Masaallah diyelimde :)
      Ama kardesim omuzlarin hic acilmamis hocan ne diyor bu duruma cok merak ettim

• İyisin

0|0
    0|0
  • başlangıç için iyisin aynen devam

0|0
    0|0
  • boy kilo kaç

0|0
    0|0
  • apaçisin

0|0
    0|0
  • Çene yapından anlıyorum ki tipi düzeltemeyeceğin için vücudu düzeltmeye çalışıyorsun

0|0
    0|0
    • Evet kardeşim çenemde problem var ama allah şükür sağlığımı ve dış görünümümü engellemiyor sporuda gösteriş için değil keyif aldığım için yapıyorum burada paylaşma nedenimde doğru yapıp yapmadığımı anlamak bilenlerden bilgi almak çok güveniyorsan tipine prıfil resmi at laf yapmakla olmuyor.

• Vay atar da yaparmış

• İyi degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...