En iyi transfer hangi futbolcu?

Ben galatasaraylıyım ama bence van persie sezonun en iyi transferi sizin de tahminlerinizi bekliyorum gerekçesiyle birlikte

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Samuel Eto'yu unuttum deme gardaş bende galatasaraylıyım sös bence en iyilerinden biri

0|0
    0|0
    • aa doğru kardeşim bak o da var :)

• eyvallah kardeşim eig senin bu arada :)

• Eyvallah :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir fenerbahçeli olarak bütün yaptığımız transferleri iyi buluyorum allahın izniyle iyi işler yapacaklarına da inanıyorum :)
    Rvp adam sakat haliyle ölüyü diriltir hele bir iyileşsin takima alışsın lige adapte olsun çok iyi şeyler olacak gibi :)

0|0
    0|0
  • Sakat futbolcu transferinin nesi iyi anlamadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Rvp ve Gomez en sansasyonel
    Q7 en özel

0|0
    0|0
    • RVP bence de iyi kardeşim diğerlerinden o kadar umutlu değilim

• Tabiki Rvp benimde beğendiğim oyuncu ses getirdi ama iş yaparmı tartışılır Antalyaspor büyük iş yaparak Etoyu getirdi Beşiktaşta q7 Bizde Podolski yabana atılacak transferler değil.

0|0
    0|0
    • sezon başlayınca görcez kardeşim bakalım :) derbiyi sabırsızlıkla bekliyorum

• ya valla kardeşim yine kadıköydeki fb-gs derbisini bekliyom :D inan şampiyonluk umrumda değil artık bir yenelim feneri ölmeden bir göreyim ya

• Senin mantıkta GS li kaldımı ya :) Kadıköyde galibiyeti napim ucunda şampiyonluk olmayınca içerde yeneriz sıkıntı yok :) Geçen seneki gibi içerde biz dışarda onlar yendi şampiyon biz olduk kadıköyde kupa kaldırdık takılma fazla öyle şeylere :)

• adamın bitmiş halini aldılar 1 ay daha yok en az kronik sakat çok iyi olsa united gönderir mi

0|0
    0|0
    • kardeşim bizim lig premier lig gibi değil ki bence iş yapar burada

• Kjaer

0|0
    0|0
  • tabiki rvp ve nani ayrica kjaer de damga vurabilir

0|0
    0|0
  • Mario Gomez

0|0
    0|0
  • En iyi isim transferi Etoo dur ama sezon ortasına doğru anlarız en iyi transferi

0|0
    0|0
  • bence sezonun en iyi transferi sözleşmesi yenilenecek olan AYI AVCISI WESLEY SNEİJDER

0|0
    0|0
  • Van persie

0|0
    0|0
Yükleniyor...