Kendini sorumlu hissedip mi aradı yoksa askerdeyken gerçekten beni sevdiğini özlediğini mi farketti?

3 yıl önce birine aşık oldum ve gözüm resmen kor oldu.onun için herşeyi yaptım.hatta asla yapmam dediğim halde yanlışlıkla bekaretimi de ona verdim.ama bunu ayrıldıktan sonra tesadüfen doktordan öğrendim.ve bunu ona söylediğimde hiç tepks vermedi.ne aradı ne sordu.şimdi 3 yıl sonra geçen yılbaşında askerdeyken mesaj attı.bense ona kızgınlığımdan cevap vermedim ama aklımdaki soru işaretlerinide gidermem gerekiodu.bu yüzden mail attım.oda askerdeyken komutanıyla dertleştiklerini ve beni hala sevdiğini unutamadığını anladığını ama tekrar birlikte olmamızın imkansız olduğunu söyledi.fakat neden beni arayıp sormadığını sorduğumda cevap vermedi.şimdi ise 10-15 günde bir telde konuşup ayda bir falanda bulusuoruz.ama eski konular hiç açılmio.sizce amacı ne?bekaretimi ona verdiğim için önce korktu sonrada kendini sorumlu hissedip mi aradı yoksa askerdeyken gerçekten beni sevdigni özlediğini mi farketti?kafam karıştı.çünkü mailde yazdıklarını biz birlikteyken bile bana söylememişti.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• askerde oldugundan kafası karısık kı zaten bı kere sızın ıs olmaz sen buyuk ıhtımal unıversıteye yenı basladın ve 1 2 sene sonra o olsun derse bıle sen olmasını ıstemessın.farklı dıılerı konusmaya baslayacaksınız.o da bunları ıstemeyecek hatta sen ıstemeyeceksın.bekarete gelelım simdide.durust olursun zamanla evlencegın kısıye asarsınız ya da pısmanlık kadrosuna katılan yenı ınsanlrdan bırısı de sen olursun.unıversıtede sen guvenlı lıman ararsıırın o cocuklardan bırısı sana yaklasır sonra onunla bırlıkte olursun sıhrı kacar.daha sonra erkeklere karsı guvenın azalır lakın gene guvenırsın bırıne yatarsın o da kacar.sende sonra burdakı dıger kızlarımız gıbı bu konu acıldıgında gerılırsın.ukalaca cevaplar verırsın.karsına senı seven bırısı cıkar sana asıktır evlenmek ıstıyordur lakın yapmamıstır sen 1 kısıyle yattım dıyıp durust olursun kı 1 kısıyle yatman ımkansız.o cocuktan ayrılırsın. senı seven o cocuk bırakır.sonra karsına cekrdek cıtler gıbı bekaret alan bır ınsanla tanısrsın artık ıkınızde sadece onumuze bakıcaz dersınız.ve kısmen basarılı olursunuz.cunku ıkınızde cogu seyı yasadıgınız ıcın herr zman gozunuz dısarıda olur ve ıliskının ilk ınısınde bırı dıgerını aldatır ve bu surec boyle devam eder.umarım anlamıssındır

0|0
    0|0
    • bu bir felaket senaryosu gibi geldi bana ama neyse.ben bekaret konusunda herkesin düşüncesine saygılıyım.yaptıgım hatadan pişmanım yada değilim diyemiorum.bunu zamn göstericek.ama tek bildiğim bişey varsa oda onu hala sevdiğim ve Allah'tan tek isteğim onu bana bagıslaması.hayatımda o olmadıktan sonra kimse olmasa da olur hayatımda.

• yalnız su var ben ünv 3. sınıfım ve o askerden geleli bir yıl oluo.

• dedıklerım kulagına kupe olursa sevınırım ucar gıderse uzulurum.burdakı amac boyle yasamıs ınsanların bazı ınsanlarımızca ornek alınmasıdır.umarım bır kızımız okurda yanlıstan doner.elbette herkesın dogruları vardır anck herzaman tecrubeyle ogrenılmemesı lazım hayatın.yoksa uzulen ve pısman olan gene sız oluyorsunuz

Erkekler Ne Diyor 9

• Çıplakken ayağın kayıp üzerine mi düştün o sırada oda penisinimi seviyordu. Yanlışlıkla bekaretini almasından zorlayarak ben bunu anladım değilse ortada yanlışlık yoktur. Askerde başka alternatifi olmadığı için seni aramış ve hafta sonlarını güzel geçirmiş hepsi bu. Askerden sonra seninle işi olmayabilir.

0|0
    0|0
  • hep onun araması da seni gerçekten sevdiğini göstermez.

0|0
    0|0
  • kötü ihtimali de düşün. askerde bu arkadaş abaza. yani herhangi bir bayanla ilişki durumu yok cinselliğe aç. bu nedenle aklına gelmiş olabilirsin.

0|0
    0|0
    • iyide bir sene oldu askerliği biteli.ne alaka?

• sonra da ben cevap vermedim dedim.görmedin galiba.iyi oku.

• ya bu adam askerde bir bayanla bir arada olamadığı için ilk aklına seni getirdi. asker dönüşüde hemen biri ile alaka kuramaz. asker psikolojisini atabilmesi en az 6 ay sürer. insanda dialog bozukluğu oluşur. dolayısı ile elimde hazır ne var dedi seni aradı. askerdeyken zaten aklına takmış. hayal kurmuş nasılsa teskereden sonra biri var çantada keklik demiş. hepsi bu

• erkekler zor pişman olur

0|0
    0|0
    • peki tekrar görüsmeye baslamamız beni sevdiğinden dolayı mı yani?ayrıca ben hiç aramıorum.hep o arıo.

• yaşadığklarınızı tam olarak bilmeden çok sağlıklı bi yorum yapmak zor, ancak belki de sadece senden faydalanmak istiyodur, belki pişman oldu seni gercekten sevmeye başladı belki sadece sorumlu hissettiği için.. çok secenek varr bilmiyorum ne yaşadınız...

0|0
    0|0
    • cok güzel bi ilişkimiz vardı.4 aylık bi arkdslıktan sonra ilk bulusmamızda sevgili olmadan önce beni ailesiyle tanıstırdı.evlerine yemege götürdü.zaten ertesi gün ilişkimiz basladı ve karsılıklı saygı sevgiye dayalıydı.hersey cok güzeldi.hiç prolem yoktu.fakat hiç sebep yokken ayrıldı.yengesinin dediği kadarıyla ben ünv okuyorum geleceğim parlak ama o lise mezunu ne olucagı belli değil diyeymiş.

• neysee tamam o zaman ben daha fazla yorum yapmayyayımm , ama bnece güvenmee...

• peki tesekkürler..

• Yanlışlıkla verilen bekaret neticesinde alan kişinin kendini suçlu hissetmesiyle birlikte izole askerlik yaşantısında geçmişte yapmış olduğu yanlışlığın üzerinde oluşturduğu psikolojik baskının bir yansıması diyebiliriz. Anlayan beri gelsin.

0|0
    0|0
    • yani sadece kendi vicdanını rahatlatmak için mi arıo beni?

• Bence öyle ve de asker psikolojisi de etkilemiş onu

• kızlar bu kadar basit düşünmeyin geldimmi bir daha... sonra tekrar yüz üstü :(

0|0
    0|0
    • iyide şimdiye kadar hiç duygusal konulardan bahsetmedik ki sadece arkds gibi görüşüoruz.yüzüstülük bi durum yok yani.

• umarım üzülmezsiniz ileride her şey gönlünüzce olsun

• tesekkürler

• Ya gençler yapmayı böyle lütfen çok rahatsınız olmaz böyle çok basit mi bu kadar ya bu işler

0|0
    0|0
  • pişman olmuş bence yeterince

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• askerdeyken aç bu çocuk hem duygusal hem cinsel sen boş zamanında zihninde hayal ettiği birisin ve yeni birini bulana kadar elimin altında dursun boşluk doldursun tarzı bi insansın.iyileşmeyen bi yarayı oyup atıcaksın. o davranmadan sen davran bence.

0|0
    0|0
  • Yanlışlıkla nasıl oluyor onu anlamadım ?

Belki gerçekden seviyordur da,kafası karşıktır..

0|0
    0|0
    • yengesinin dediği kadarıyla ayrılmasının sebebi benim ünv okuyup onun lise mezunu olmasıymıs. yanlıslıkla derken önce bozulmadı zannettik cok az kan geldi ama doktora gittiğimde bakire olmadıgımı söyledi.

• Olabilir belki,kendisini ezik hissediyor ve gururundan böyle davranıyor olabilir,sen ona onu hala unutmadığı falan söyledin mi ?

• evet benimde onu hala sevdiğimi bilio.zamnında peşinden az kosmadım zaten ilişkimizi kurtarabilmek için.

Yükleniyor...