Sizce Melo Galatasaraya Faydalı Olurmu Bu Sene?

Melonun Geçen Seneki Performası Ortada Bu senede ayni performansı gosterip takımımıza faydası olurmu sizce.

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Meloyu artık ciddi şekilde taraftarda sorgulamaya başladı çünkü bu taptığı bir değil iki değil ben gönderilip yerine sağlam bir defansif orta saha istiyordum ama Melo kaldı takıma katkı sağlarmı tabiki sağlar kendini sadece futbola verse Türkiyede mevkisinin en iyisi bana göre ama bu sene geçen seneki kadar hakemler yumuşak davranmaya bilir çünkü medya vs çok üstüne gitti dikkat etmesi lazım bizi yakmaması adına. Öyle bir algı yaratıldıki Melo bir faul yapsa kart çıkmasa yinemi kart yok diyecek medya o derece doldular çok çok dikkat etmesi lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Melo hırçın bir futbolcu bu onun oyunana da yansıyor orta sahada iyi işler yapar.

0|0
    0|0
  • Sayın başbakanım bu çiftçinin hali ne olacak? Anamızı ağlattınız beeeeeeeee !

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Her sen aynı senaryoyu yutturuyor
    Yaz boyu gezip toz sonra gel ben gsyi çok seviyorum de
    Tabi seversin , arkadaşları yazın sıcağında çalışırken deniz keyfi yapan adamdan ne beklenir

0|0
    0|0
  • Her sene para için aynı numara. Tribünden tepki alacak. Takımdan da tepki görecek. 2 ay tatil yapıp ilk 11 oynayacak adam. Biraz ayıp ediyor, biraz şımarıklık yapıyor. Faydalı olacağını zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • takımm bulamadı kaldı g. tveren ancak taraftara oynasın.. burada misyonumu tamamladım diyen adam kaldı ne kadar faydalı olur?

0|1
    0|0
  • Melo olayı Galatasaray yönetiminin yüz karasıdır, rezalet resmen komedi gibi

0|1
    0|1
    • Haklısın Benim düsüncemde Şu Yransfer Yapmıyolar Adaam Yıllık Dün yanın Parasına İmza Atırıyorlar.

• melo para gözün teki. bence gönderılmesı gerek bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Selçuk bilal den daha iyi olacağı kesin ama bu sene çok kart görür geçen seneki gibi olmaz

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|1
  • hayır lanet olsun meloya her sene aynısını yaptı ve 1 haftada dönekliğin alasını yaptı. hani şu güne kadar melo adam gibi adamdı ama son tavrı ve yaptığı gözümden düştü

0|1
    0|0
Yükleniyor...