Ronaldo mu Messi mi?

Ronaldo mu Messi mi?
İki dünya yıldızı bana kalırsa Ronaldo çok kibirli en iyi benim diyor başka bişey demiyor. Messi tam tersine naif Ronaldo kadar kibir sahibi değil. Başka açıdan Ronaldo Messiden yakışıklı ve yardım işlerinde baya eli açık filistine falan yardım etmesi israil takımına rest çekmesi. Peki sizce gerek futbol olarak gerek kişilik olarak gerekse fizik olarak hangisi daha iyi?

0|0
29|81

En İyi Erkek Görüşü

• ikisi de aslında bakarsan iyi insanlar.
    mesela ronaldo'nun babası alkolden ölmüş , ronaldo bu yüzden uyuşturucu ve alkol kullanmıyormuş ve babam dönecekse ben tüm servetiimi vermeye hazırım demiş.
    messi ile böyle alakam yok ama onun da şey hoşuma gitti, hala küçükken olan sevgilisi ile berabermiş parayı bulmuş ama kızı değişmemiş :) gerçi kızda değişilmeye gerek duyulmayan bir kız ama orası ayrı mevzu ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fizik olarak Ronaldo. Messi tedavilerle bu halde
    Kişilik olarak Ronaldo kendini bilmiş ama onun golleri de hak ediyor yani böyle sevinçleri
    Messi Barcadan alışmış orta sahadan paslara milli takımda etkili değil o kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 80

• Futbol anlamında; Ronaldo yıllardır aslında onun yetenekleri için tam anlamıyla ideal yerinde ve takiminda oynamadi. Messi ise tam da onun yeteneklerine göre bir takimda yillardir oynuyor. Oyun bilgi ve becerisi olarak Messi Ronaldodan bir tık yukaridadir. Bunun disindakini soyleyenin futbol bilgisinden şüphe ederim. Dayaniklilik ve kendini geliştirme anlaminda ise Ronalda Messiden bir tık öndedir. Dolayisiyla Messi'yi 1 numaraya yazmak dogru olacaktir;Ronaldo ise 2... Şuanki dünya futbolunda, yoksa tarihte bu ikisini gececek yetenekler gelmişti.

0|0
    0|0
  • Messi diyorum tamamen futboluna bakarak kırmadığı rekor kalmadı ve üstünede koyar daha 27 yaşında Ronaldo ise 30 oluyo artık Messi hem bireysel hem takım oyuncusu hem gol atar hem oyun kurar oyunu istediği şekle sokar çok başka bir oyuncu Ronaldo kötümü oda çok çok iyi gerçekten.

0|0
    0|0
  • Ronaldonun dünyanın en iyisi benim dediğini nereden okuudun duydun

0|1
    0|0
    • Hiç mi duymadın geçen yıl dünya kupasında en iyi oyuncu messiyi seçtiklerinde hakaret bile etmişti ayrıca bir fıransız gazetesine (bana imkan verseler dünyanın en iyi futbolcusu olarak kendimi seçerim demişti) demişti goolle da arat mutlaka çıkar

• Paylaştığın için teşekkür ederim zaten inançsız olduğunu biliyorum söylediğim gibi sevmiyorumda kendisini. Zlatan ın söyleği sözler gerçekten saçma demek adam ronoldo yda messi olsa...

• Rica ederim
      İşte bu yüzden asla ne messi ne de ronaldo olamayacak

• Messi..

0|1
    0|0
  • Futbol Olarak : C7 :)
    Kişilik Olarak : yine C7 :)
    Fizik Olarak : yine C7 :)
    messie sempati duyamıyorum ben ya k. bakmayın :)

0|0
    0|0
  • Güzel yorumlamissin ben de senin gibi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Messi diyenin aklından şüphe ederim. Her halükarda Ronaldo. Fizik olarak zaten sönük kalıyor messi Ronaldo'nun yanında. Boyu kısa olanların çalım yeteneği çok iyidir futbolda, doğuştan gelen bir yetenek gibi. Ama boyu uzun olup da bu çalımları atmak her futbolcunun harcı değildir.

0|0
    0|0
  • Ronaldo bence , zirvede olan kişide egoda olur o kadar.

1|0
    1|0
  • Ya bırakın sunları tartışmayı ya prim yaptırmayın 2 top peşinde koşup bütün sülalenizin 100 yılda kazanamadıgını kazanıyorlar.

0|0
    0|0
  • İnsanlık Olarak Ronaldo

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ronalda tabıkı

0|0
    0|0
  • bence Messi
    futbol zekası ve doguştan yetenekli oldugundan dolayı

0|0
    0|0
  • Tip ronaldo ama gerisi messi. Messi bir futbol efsanesi. Onun gibi kimse top suremezde şut atamazda. Adamın vurduğu ayak içi bile 100 küsür km hızla gidiyor. Şutları ortaları inanilmaz. Ronaldo futbolda iyi kariyer yapsada Messi gibi olması imkansız. İstesigi kadar top kaldirsin. Messi 23-24 yasinda rekorlari bitirdi bile.

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • İbrahimovic tabiki :D Messinin karakterini daha düzgün buluyorum

0|0
    0|0
  • Fizik olarak Ronaldo ama geri kalan her seyde Messi diyorum.

0|1
    0|0
  • Ronaldo

1|0
    0|0
  • futbolları tartışılır... ancak ronaldo da ki kibri bende sevmiyorum o da doğru haklısın..
    ancak ronaldonun filistine yaptığı bağışları...
    israilli futbolcuya ''ben çocuk katilleriyle forma değişmem'' dediği gerçeğini teraziye eklersek kişilik olarak ronaldo diyebilirim...

0|0
    0|0
  • her türlü Leo Messi tartışmya gırmem bu konu da..

0|0
    0|0
  • Ronaldo iyidir

1|0
    0|0
  • messi derim

0|0
    0|0
  • messi

0|0
    0|0
  • Messi mi Naif , kibar? Kızım Ronaldo varken messi kim oluyor saçmalama ya :D ben Ronaldo derim ya duyarlılığı olsun futbol tarzı olsun.. messi itici geliyor.

0|0
    0|1
    • Sorumu tam okumadınız sanırım yardım işlerinde falan messiden daha iyi ve yakışıklı gördüğümü yazdım ayrıca ben Ronaldoyu daha çok seviyorum ama ronaldo fazla kibirli bunada her güzelin bir kusuru vardır diyoruz halk arasında ama messi en iyi benim benden başka yok demiyor alçak gönüllülük açısında naif dedem

• Duyarlılık olarak Ronaldo yu geçen bir futbolcu yok daha. Neyse tercih meselesi tabi.

• Ronaldo

0|0
    0|0
  • Tek söz:

Ronaldo'yu Messi ile karşılaştırıyorlar Messi'yi Maradona ve Pele ile. ;)

0|0
    1|0
  • Messi

0|1
    0|0
  • Ronaldo diyen ya duygusal konuşuyordur ya da futboldan yeteri kadar anlamıyordur

1|0
    0|0
  • Tabikide yasin öztekin

0|0
    0|0
  • ronaldo bence messinin calımdan başka ne özelliği var zeka aricaksanız ronaldonun bir kjaç pozisyonunu gösterebilirim nasıl uyanık oldugunu ronaldonun frikik uzaktan şut kafa gibi ceşitli golleri var messinin sadece ceza sahası içinden

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    50

Kızlar Ne Diyor 28

• Messi de kim oluyor, tabii ki Ronaldo..

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • messi

0|1
    0|0
  • Sabri

0|1
    0|0
  • Her yönden Messi.. Adam geçmesi bile farklı ronaldodan. Ronaldo kendini cok kullandirtiyor. Messi adamdir :)

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Ronaldo çok yakışıklı ya😍

0|0
    0|0
  • Şöyle bir şey de var. Messi de yetenek. Ronaldo da da çalışmak var. Ronaldo ayağına kilolarca ağırlık takıp topa vuruyor. Her gün çalışıyor. Ve bence Ronaldo daha iyi

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • Messiciyim ben. Ronaldoyu inanılmaz itici buluyorum.

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • performansını yorumlayacağına kişiliğini analiz etmiş fdfdfd pembeli sorusu olduğu ne kadar da belli. sen kesin şimdi renklerine göre takım tutuyorsundur. sahi kırmızı sarı nasıl bir rüküşlüktür yha

0|0
    0|0
  • Ronaldo 😍

0|0
    0|0
  • Tabii ki hiçbir Tartışma vs gerek kalmadan tek cevabı veriyoruz : Christiano RONALDO

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • Messi daha samimi bence

0|0
    0|0
  • Sabri reyiz

0|1
    0|0
  • Ah tatlım tabiki ronaldo :) <3

0|0
    0|0
  • messi

0|0
    0|0
  • ronaldooo

0|0
    0|0
  • C. Ronaldo

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Messi Insan bikere ve dünyanın en iyi futbolcusu bana göre.

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • messi daha iyi bir ooyuncu sanirim

0|0
    0|0
  • Neymar