İlk tanışmada kızların neresine bakarsınız?

İlk tanışmada kız arkadaşınızın neresine bakarsınız? yanlış bir yerine bakma korkusu yaşayıp sürekli gözlerinizi kaçırır mısınız?

0|0
2|28

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• tanışma zaten on kere olmaz bir kere olur, hayır gözlerine ellerine ayaklarına giyimine bakarım.

temizlik ölçü olarak. sonra karakteri önemlidir.

1|0
    0|1
  • Vücut hatlarını kendi fiziğimle kıyaslarım,orda uygun gelirse manteliteme sonra konuşmasını karakterını gözlemlerim,ortak özellikleri tespit etmeye çalışırım tanışma süreci içinde.Gözlerimi kaçırmam çünkü gözlerle bir çok şeyi ifade edebiliyorsun.Cesurların işidir aşk sevgi.mesela candan geçmek lazım canan için.bukadar cesurluk abidesi iki can bı araya geldıgınde aşk doğar aşık doğar

1|0
    1|0
  • Tepeden tırnağa keserim, belli bir bölgeye bakmam sadece ama erkeklerin genelde fazladan dikkat kesildiği noktalar var tabi :) . Yanlış bir yerine bakmamak için genelde gözlerine odaklanırım. O dediğin olabiliyor maalesef çünkü ve hiç haz etmem yakalanmaktan.

0|0
    1|0
  • hayatta kaçırmam gözlerimi ;) ilk gözlerine bakmaya çalışırım lakiin ''banaa baaaaaaaak beni seççççç '' diye bağıran yerleri yoksa !

0|0
    1|0
  • göz, dudak, göğüs... memeler benim içn çok önemli :/ memelere özgürlükkkkkkk!...

0|0
    1|0
  • Yalan söylemeyen yerlerine =))

0|0
    0|0
  • ola bildiğince gözlerine. evet kaçırırım çünkü yanlış anlaşılabilme ihtimalleri o kadar yüksektir ki anlatamam...

0|0
    0|1
  • "ilk" tanışma?

1|0
    0|1
  • Gözlerine bakarım. Onlar bana kalanını anlatır.

1|0
    0|1
  • gözlerine ve mimiklerine gögüs kısmına bakmamaya özen gösteririrm

1|0
    0|1
  • Yüzüne tabii kide ilk olarak.Yanlış bir yerine bakma korkum da yok.Gözümü kaçırmam.

1|0
    0|1
  • Dudaklarına bakardım :) Elektrik varsa hücummm :D

0|0
    1|0
  • mimiklerine tiki varmı diye bakarım yanii hiç hoş değil

0|0
    0|1
  • Komple bakarım. Bir tarafı lazım değilki sadece...

0|0
    0|1
  • Gözlerinden başlayarak haline ve hareketlerine

0|0
    0|0
  • baştan aşağı

0|0
    0|1
  • Göz dudak falan sonra sen düşün .d

0|0
    1|0
  • göz dudak ve kalça

0|0
    0|1
  • burda söylenmeeez :D

0|0
    0|1
  • Fiziksel olarak dikkat ettiğim yerlerin tamamına bakarım..Göğüsler, kollar, kalça ve dudaklar..

0|0
    1|0
  • yüz kısmana göüs dekoltesine daha sonra basaenelrine bakrım

0|0
    1|0
  • tırnaklarına :))

0|0
    1|0
  • kadrajımız çok geniş bizim komple süzeriz rahat olun siz :)

0|0
    0|1
  • önce bisüzerim kası gozu kalcası beli falan ii olacak :D bakıcam yanı

0|0
    1|0
  • ilkin saçlarına bakarım sonra dudaklarına sonra gözlerine desem de inanma sen D:

0|0
    1|0
  • memesine bakarım

0|0
    1|0
  • Gözlerine ve dudaklarına...

0|0
    0|1
    • :)) sadece arkadaşları bu özelliği kullanabilir diyo sadece arkadaşlarına açıksın sanırım?

arkadaş isteklerine kapalıyım eklemeyi çok tercih etmiyorum:)

• mmm ne yapalım o zaman saygı duyuyorum görüşlerine :D teşekkür

• bakışlar ve saçlar sonra fizik

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• e biz kızlar birşey diyemicekmiyiz :/ ben dudaklarına burnuna gözlerine bakardım sonrada karakteri ve kişiliği geliyor

0|0
    1|0
Yükleniyor...