Bir kadının bakımlı olduğuna neresine bakarak karar verirsiniz?

Bir kadının bakımlı olduğuna neresine bakarak karar verirsiniz?

Bence ayakları. Çünkü kışın sürekli kapalı oluyor ve kadınların %80 i sadece yaz yaklaşırken ayaklarına bakım yapıyor. Çevremde de baktığımda örneklerini görüyorum , yarısı ojeli yarısı ojesiz, uzamış,içi pislik dolu falan falan. . Neyse mide kaldırmayalım .

Uzun lafın kısası bence bir kadının ayakları bakımlı ise o kadın tümden bakımlıdır. Sizce ?

Güncellemeler:
Not : Bıyık. Şu bıyıklarınızı alın arkadaşlar ya.

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• El (ojesiz dolanmayın ortalıkta, Kadın gibi baksınlar ellerine, gereken bütün bakım metodları uygulanmalı. inşaat amelesi ellerine sahip kadın istemiyoruz:((8 )

Ayak (ojesiz olmaz, El ile birlikte en çok özen gösterilmesi gerekendir ayaklar. Her türlü bakımı eksiksiz yapılmalı.)

Göbek ( göbek kıllarını çoğu kız almıyor, ayıp, ayıp. :((8)

2|0
    1|0
    • Uzun tırnak mı, kısa tırnak mı ?

• Yapıyorum zati. Çokta ii oluor. Gerçi istemeden çok zarar veriyorlar. Son sevgilimin gözüne giriyordu az daha asfsdawd

• @kupa'm, ya hayattan soğutuyorlar :(((8

@soran, fdghjjdsfghjkghghgffggfg, cadı demekte haklı o zaman

Erkekler Ne Diyor 16

• ojeleri parmaklarından taşmış mı taşmamış mı. bu büyük bir ipucu bence. çünkü tırnaklara sürülen ojeler bi şekilde bi tanesi biraz parmağa doğru kayabiliyor. Buna dahi dikkat eden noksansız olan bir kadın bana göre bakımlı kadındır.

2|0
    0|1
  • mutfakta!

yerse?

2|0
    0|1
  • alırız ben zaten sakal bıyık sevmem normalde

1|0
    0|1
  • Yüzünden anlaşılır ve seçtiği kıyafetin fiziğine uygunluğundan.gerisi ip söküğü gibi gelir çözersin yani,fikir verir sana bunlar

2|0
    0|1
  • bende yazın bı otobuste oturuken kızın bırı askılı gıymıs...koltuk altı orman gıbı aramızda 1 metre var les gıbıde kokuyodu...bu tur kızları görunce tıksınıyorum...kız dedıgın normal hanım hanımcık gıyınır düz saclı ..abartılı sekılde makyaj yapmadan...sade ve temız olmalı.

1|0
    0|1
    • Kız dediğin düz saçlı olur anlamınımı çıkarmalıyız :D

• :D koyun tüyü gibi sabah yataktan kalkmıs gıbı olmamalı ...yanı düz derken taranmıs demek ıstedım sızlerın bır suru sac modelı oldugu ıcın :D

• Saç, yüz (makyaj değil ama cildin görünümü)sonra kola bakarım.

Millete tüy diye yutturdukları kılları gördüğüm anda midem bulanır zaten. Gerisi umrumda olmaz.

1|0
    0|1
    • Aynen. Tüy denen şey bazılarında var gerçekten ve onları aldırmasalarda olur çünkü aldırdıkları anda kıl olarak geri dönüyor. Ama bazılarının doğuştan kıllı oluyor ee onlarıda bi zahmet alsınlar.

• yüz, dişler, eller ,ayaklar ve saçlar.

1|0
    0|1
  • Ruhu kalbı temızse zaten kendısı bakımlıdır..aferdersıız ole sus kopeklerı gıbı olanlara ben bakımlı demıyorum...dagınık takılıp dagınık gıyım yada bakımlada bakımlı olunabılır.buda benım gorusum.saygılala

1|0
    0|1
    • Bakımlı demek temiz demek güzel kardeşim. Biz burda bedensel bakımdan bahsediyoruz. Ruhla kalple nalakası var ? dağınık giyinebilir, makyaj yapmayabilir ama aynı zamanda temizde olabilir. Lütfen soruyu anlada cevap ver

• soruyu anladım..ıcı temız olan bedenınıde temızler..

• aynen ayaklar ve eller hem kadınsılığı güzel yansıtıyolar hemde insanın kendine bakımını anlatıyolar..

1|0
    0|1
  • Ben her zaman ellerine ve saçlarına dikkat ederim... Tabi ki mevsim açık ayakkabı giyinmeyi mümkün kılıyorsa ayaklarına da dikkat edilir o zaman..

0|0
    0|1
  • sacları ve cıldı olabılır

1|0
    0|1
  • Kesinlikle katılıyorum. Bir kadının ayakları bakımlı ise o kadın tümden bakımlıdır.

1|0
    0|1
  • Üstü başı saçları yüzü

1|0
    0|1
  • Kaşlarına ve kollarına bakarım

1|0
    0|1
  • yüzüne bakarak anlarsın

1|0
    0|1
  • gıyım kusam makyaj sac ve boyununa