Öyle bir yerdeyim ki ne yapmalıyım..?

bundan tam 6 ay önce tanstım onunla nasıl oldu şimdi düşünüyorum anlam veremiyorum ama onunla bi ilişkim oldu beni bi hiç gibi gördü her he zaman değer vermedi onun için ben yapmam dediğim ne varsa yaptım gururumu onurumu her zaman ayaklar altına altım bana küfürler etti ben yine ona dodum iki hafta oldu ayrldk yılbaşında mutlu yıllar diye mesaj attım cevap vermedi iki gün önce aradım işine bak dedi ve kapattı ve bugün doğum günü ve eğer çıksaydk bugün 6 ay olacaktı... şimdi mesaj atamıyorum arayamıyorum yapamm artk bu kadarınıda ama tükendim zamanla alışrsin diyorlar ama alışamıyorum öyle bi yerdeyim ki çikamıyorum içinden ayrıldgmzdada ben buna uzun bi mesaj yazdm hiç beddua etmedim ona ama onda ettm dün de en yakın arkadaşımla konuşms bana beddua ettm falan demiş .. şimdi herşey zoruma gidiyo bu aşk değil ama ne anlmiyorum çıkamıyorum işin içinden ... ne yapacağım ben...?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• artık arama.kendi iyiliğin için uzak dur.sonucta kimse senden önemli değil.biraz kendini düsün.daha iyisi mutlaka cıkar karsına.seninki takıntı olmus zaten sevgi yada ask değil.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Kaçan kovalanır psikolojisi bu kaçan kovalanır olayı gerçek ve psikolojik bir saplantı haline alıyor sana öyle davranması kişiliğini ezmesi senin ona kendini kanıtlaman ve onun gözünde saygınlığının olmasını istiyorsun bu iş yerlerinde müdürler'in nasıl bir işçiye kötü davranıyorsa işçi nekadar kızsada müdürüne hep onun gözünde iyi olmak için herşeyi yapar biraz karışık bir durum burda uzun uzun anlatamıyorum ama hayatta bazı telkinler vardır ki bu şekilde yürür sana tavsiyem psikolijik destek alman gerek he oda olmadı sosyalliğinii artık yanlız kalmamaya çalış ..

0|0
    0|0
  • olur böyle şeyler takma kafana bırak gitsin

0|0
    0|0
  • mesaj atmaman daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...