Spor yaptıktan sonraki acı Vücudumun tek tarafında oluyor, neden olabilir?

Merhaba, ben spor yapmaya başladım. Hamladığım için oluşan acıyı, ağrıyı vücudumun ağırlıklı olarak sağ tarafında hissediyorum. Örneğin squat yaptıktan sonraki günlerde sağ bacağımın acısı çok daha fazla olurken, sol bacağımdaki acıyı neredeyse hissedemiyorum. Sizce nedeni ne olabilir? Hareketleri yanlış mı yapıyorum acaba? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çalışmaya ilk kullanmadığın tarafından başla sağlaksan sol taraf solaksan sağ taraf.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kaslarda zedelenme olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Acı yok rockie acı yok

0|0
    0|0
  • KuvvetSiz taraf orası olabilir. Aynısı oluyo

0|0
    0|0
    • Acaba spor yaparken ağırlığımızı o tarafa veriyor olabilir miyiz?

• Haklısın, topallık felan abartı ama ben yinede doğru olmadığını düşünüyorum bu durumun. Kimsede yorum yazmıyor böyle sorulara. Ama saçmasapan sorulara gelen Cevapları gördükçe sinirleniyorum doğrusu

• İnternet te bir sürü bodybuilding forum sayfaları var hepsinden araştırıp doğru bilgi elde edebileceginizden eminim. Sanirim araştırmanız gerekecek birazcık. Doğru söylüyorsunuz pek ilgi gösterilmiyor bu tip sorulara. Malum daha çok makara amaçlı sorular rehavet görüyor. Dedigim gibi en iyisi kendinizin arastirmasi

• Vücudun her sağ uzuvu soldan daha büyüktür

0|0
    0|0
  • Acma germe yap agriyi azaltir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• squat da diz kapaklarında ses oluyor mu bende oluyor da.

0|0
    1|0
    • ilk yapmaya başladığım zamanlarda bendede oluyordu. Hareketi yanlış yapıyorsun bence. Ağırlığını dizlerime yükleme. Ve poponu sıkarak yapmayı dene. Videolar yardımcı olabilir 😊

• İngilizce öğretmenliği😊😊 staj felan derken cidden çok yorucu. Yaz tatilindede ek olarak çalışıyorum zaten. Insanın okul zamanı paraya ihtiyacı oluyor.
      Şu Sıcaklarda da cardio yapabilen insanı takdir ederim zaten 😋

• linguistik nasıl dilbilim?

Yükleniyor...