Kendinizi enayi gibi hissettiğiniz durumda ne yaparsınız?

kendinizi enayi gibi hissettiğiniz durumda ne yaparsınız? kullanıldıgınızı anladığınızda ?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• sadece iş öğrenme konusunda kullandırırım kendimi o da tecrübe açısından gereklidir.

onun dışında asla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• hesap sorarım duruma göre bazende bir şeydemem birdaha asla görüşmem yapan veya yaptıranlarla samimiyetimi keserim...

ama sevdiklerim tarafından enayi yerine koyulmuşsam bu beni çok üzer..

0|0
    0|0
  • o kişi bitmiştir

0|0
    0|0
  • o anki öfkemi görmek istemezsin desem sanırım yeterli olacaktır. kişinin karşısındakine saygısızlığına asla dayanamam. kişi karşısındaki insanı enayi yerine koyuyorsa bu sadece onun karaktersizliğindendir.

0|0
    0|0
  • Hiçbisey olmamis gibi devam ederim bu duruma..kücücük bi acigini kovalarim ve yakaladigim andaa veririm çoskuyu:))

0|0
    0|0
  • Bir daha yapmam iyi bir ders olur olan olmus yapacak birsey yok. Hatalarimda dogrularim kadar bana ait

0|0
    0|0
  • Önce çaktırmam, sonra fena yaparım üç<

0|0
    0|0
  • direkt tavrımı koyar çin setti gibi set çekerim...

0|0
    0|0
  • hayırdır sen peçetemi sandın da işin bitince atmaya çalışıyosun benm attığım peçetelerle solo fabrikası kuruldu neyin peşindesin derim :D

0|0
    0|0
  • ıste bu kotu olur cok sınırlenınce gozum gormuyo hıc bı seyı

0|0
    0|0
  • Harbi mi lan ! derim sonra iplemem bile

0|0
    0|0
  • Alnımda ne yazıyor diye kafayı yerim. Kendi alnımda yazı bulamazsam beni enayi yerine koyanın alnına silinmeyecek birşey yazarım.

0|0
    0|0
  • hiç bozuntuya vermem gülerim ama sinsice aha böyle :) bunun manası en kısa zamanda düşeceğin durumu bekle :)

0|0
    0|0
  • Kendimi enayii yerine koymalarına izin vermem genelde

eğer iyilikse güler geçerim

gerisi hiç önemli değil.

0|0
    0|0
  • kullanıldıgımı anladıgım da o kısının vay halıne anasından emdıgı sutu burnundan getırırım

0|0
    0|0
  • Kafamı çekmeceye saklardım kimse o an yüzümü görmesin diye sonrada s*ktirip ederdim :)

0|0
    0|0

• Yıkarım.

0|0
    0|0
  • gülerim heralde ne yapayım

0|0
    0|0
  • enayi yerine koyulduğumu anlamışsam bu karşımdaki insanın enayi olduğunu gösterir...

0|0
    0|0
  • Ozaman bişeyler yaparım ama %90 kendimi kurtarırırm

0|0
    0|0
  • hissetmedim hiç, hissedince bakarız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendime kizarim..

0|0
    0|0
  • sevdiğim insan tarafından olunca üzüldüm tabi öyle geçiştiremiyorsun. yoluma devam ettim önemsememiş gibi davrandım onuda havale.

0|0
    0|0
  • espirili bi şekilde söylerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...