Evde spor yapanlar neleriniz var

ne tür aletleriniz var ? eksikliğini en çok çektiğiniz alet nedir ?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• agirlik mekik sehpasi plates topu esneyen bantlar ama spor salonunda calismak daha iyi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Disari da yururken kullanmam icin sadece 2'ser kiloluk agirliklarim var.

Spor salonun da calismak tercihimdir.

0|1
    0|0
  • sadece yürüyüş bandımız var

0|0
    0|0
  • plates seti sadece

0|0
    0|0
  • fotoğraftaki sensen vallahi kusura bakma ama korktum çok fazla da kas ypmayın ya itici oluyorsunuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben fazla eksiklik duymuyorum çünkü vücut geliştirmeci degilm muay thai yapıyorum. apartman dairesi için uygun bi alet degil ama kum torbası iyi olurdu. en fazla bi barfiks cekebilecegim bi yer. gerisi pek gerekmiyor

0|0
    0|0
  • dambıl var bi ful idmandayım zaten koşuyoruz kondisyon çalışıyoruz ama ben yinede evde sürekli kullanmaya çalışıyorum dambılları basketbol birazda güç oyunu ne yapalım

0|0
    0|0
    • basketball mu guc oyunu nasil ya futbol topu daha agir

• basketboldaki kalıplı adam futbolda var mı ? ben futbolda oynadım basketbol kadar güç gerekmiyo

• sen futbolcularin bacaklara bak ondan sora karar ver hee kesmedi gel bide bizim yaptimiz spora bak :) basketball ne bilmeye gerek bile yok

• Agırlık ve mekik sehpası yay dambıllar atlamak için sayaçlı ip uzun ve kısa barlar hepsinide bu yaz aldım, çok iyi bi vucuda sahip olmak için degilde yinede iyi görünmek için bana yeterli gibi geliyo başkada eksigim yok yani :)

0|0
    0|0
  • dambıllar var barfiks demiri var da yapamıyorum bel fıtığı olmusum malesef spor hayatımı bitirmek zorunda kaldım

0|0
    0|0
  • dambıl filan var ama bi de sehpa olsaydı bench press filan yapardım iyi olurdu :)

0|0
    0|0
  • mekik şınavım var :)) alet yok evde

0|0
    0|0
  • Ahh BJJ aaaaahhh.

0|0
    0|0
  • o değilde abi nası bir vücud yapmışssın maşallah

0|0
    0|0
  • evde yapılmaz ki

1|0
    0|0
  • Kardeş bu resimdeki senmisin ? Sensen eyer bu vücudu evdemi yaptın yoksa spor salonundamı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...