Erkeklerin nasıl açılmasını sağladınız?

kzılar erkekler size ilk adımı atmasını açılmasını naparak sağladınız?

erkekler sizde hangi sinyalde gider açılır veya tanışırsınız?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kızlar genelde belli etmezler. Kimisi de arasıra bi bakar ve bakışlarından bizi sevdiğini, içinden geçenleri anlıyoruz zanneder.

Bize daha ilgili, daha sıcak-samimi davranması gerekirken, kendilerini daha da kasarlar; asil görünme adına ruh gibi olurlar. Bi de arasıra gereksiz havalı tirpler falan... :)

Bu böyle sürüp gittikçe, biz de ondan hoşlanıyorsak bile kızdan soğuruz ya da umudu kesip başkalarına bakmaya başlarız...

(Biraz dolaylı yanıtladım ama sen içinden gereken bilgileri aldın sanıyorum.)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• biraz bakış ve ilgi yeterli açılmam için.. emiin olayım diye zaman kaybetmem ne kadar uzarsa bu dönem ret cvbı aldıgımda o kadar üzülüyorum..

0|0
    0|0
  • Bu zamanla belli oluyor kim olursa olsun benim yüzüme bakıcak azıcıkta yanaşması lazım ben bir şeekilde konuşmaya çalışırım onunla ama bence bu iş kızlarda bitiyor. Bana sorular soruyorsa buna çok sevinirim .

0|0
    0|0
  • genelde açılma işlemini ben yapmıyorum açıla bileceği hale getiriyorum .

0|0
    0|0
    • naparak ? bari soylede o sinyalleri aldigimda ben gidip acilayim :D

• kendini rahat hissettiğinde hani ortam o kadar yumuşarki bebeğim desen cup diye oturur heh işte bu frekansı hissettiğin de .)

• ne sınyalı ya gercekten hoslandıysam ben o kıza anlatırım olmadı ugrasırım cabalarım bı sekılde gonlunu celmeye calısırım bı erkegın fıtratına uygun olanda bu bence

0|0
    0|0
  • Hissederim yani sinyal fark etmiyor =))

0|0
    0|0
  • bakarak başla sonra o bakmaya başlar gülümsersiniz felan devamı gelir

0|0
    0|0
  • sinyal :D güzel malzeme :D

0|0
    0|0
  • Ben 4 lüleri yakıp bekledim.

0|0
    0|0
    • gozlerini aldigi icin oda seni bulamadi demi :D

• uzunları yakarsan gelmezler :D ışığı yüzlerine değil önlerine tutacaksın :)

• bu isik isi kafami kristirdi kapiyorum tum isiklari :(( cekiorum kenara :(((

• Kızların bakışı bir mesajdır :)

0|1
    0|0
    • kiz sana uzun uuzn baksa ertesi gun sen bakamasan neden bakamamisindir?

bakstigina pisman oldugun icin mi utandigin icinmi olur bu

• Valla o erkeğe göre değişir .Ergenken bende utanırdım ama şimdi tam tersi o 1 bakarsa ben 2 bakarım :D

• kız bakar erkek sarkar kız sırıtır erkek saldırırr . türkiyede böyle genelde ...

0|1
    0|0
  • öyle -yada böyle kancık kuyruk sallar sonra erkek o kuyruğu kaparr

0|0
    0|0
    • o kuyruk nasil sallanir tanimadigin birine fazla o* damgasi yemeden

• ne sınyalı bende varsa yapısırım yakasına ne o subyanlar gbı uzaktan bakıp kacacak kadar sapmıyız:)

0|0
    0|1
  • öpücük atarak sağla

0|0
    0|0
  • Ulan bu zamana kadar kimse bize bi sinyal vermedi.

0|1
    0|0
  • istedigi kadar kaş göz atsın yne ilk adımı atamam bu kadar da cekingenm :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben sevgilime beni sevdiğini söyletmek için bi gece sabaha kadar konuşturdum hani niye çok konuşuyoruz filan tarzı sorular ama arkadaşlığımız bozulmayacağı gibi sordum en son aldığım cevap sen ne anladıysan o olmuştu

0|0
    0|0
  • Kışın yürüyorduk dışarda ikimizde titriyoruz tabi. Üşüyorum dedim. Ne yapayım sarılayımmı dedi alaylı bir şekilde. Sarıl dedim. Sonra ilişkimiz başladı :)

0|1
    0|0
  • sana kisa ve öz bi taktik soyliyim cocugun ilgi alanini ogren ordan gir cock snde

0|0
    0|0
Yükleniyor...