Spor salonları ve sorunları? Detayı okuyun lütfen?

Arkadaşlar bugüne kadar kendimi rahat hissettiğim için hep bayanlara özel spor salonlarını tercih ettim. Fakat birçoğunda disiplin yoktu ve yeterince ilgilenilmiyordu.. En başta birçok spor hocam benden daha kiloluydu. Ancak bunu kötülemek için söylemiyorum. Madem bu mesleği yapıyorsun önce kendine saygısı olmalı insanın.. Sizlerden karma kullanımlı salonlardaki sistem hakkında bilgi almak istiyorum ve ricam lütfen yadırgamayın sorumu , anlayışla yardımcı olacağınızı umut ediyorum. Teşekkürler

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• son gittiğim yerde kadın erkek çalışırdı. kimse kimseyi umursamazdı. herkes kasındaydı yağındaydı:))
    ama ben arada ince ince kesiyodum:)))
    bide mesela koşu bandında yanımda kız varsa farklı koşardım:)))

0|1
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Karmalar da bir sorun yok herkes kendi derdinde kimse kimseyi spor sırasında rahatsız etmiyo ve disiplin önemli kayıt olacağın spor salonunu iyi araştır ve orda spor yapanlara memnun olup olmadıklarını sor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kaliteli ciddi mekana eğitmen kafi.. Herkes sporuna bakar.. Çok ara sıra inceden göz kayabilir.. orada kimse birbirini rahatsız etmez

0|0
    0|0
  • bazı spor salonlarında kadınlara özel saatler. oluyor öyle yerleri tercih edin. Kadınlara özel salonlar donanımsız oluyor genelde.

0|0
    0|0
  • Arkadaşın macfitte Hocalık yapıyor ve ciddiyet tavan ayrıca özel programlar vs gayet iyi yanlız biraz pahalıdır saygılar

0|0
    0|0
  • Karma spor salonlarında erkeklerin bakışlarına maruz kalacaksın bunu kaldırabileceğini düşünüyorsan 1 ay dene sonrası belli olur zaten.

0|0
    0|0
  • Tam olarak ne yapıyorsun fatburn fitness falanma yoksa kondisyonmu çalışıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya çok pis ve duzensiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...