Siz olsaydınız ne yapsa affetmeyi düşünürdünüz?

Merhaba Arkadaşlar,

Büyük bir hata yaptım ve kız arkadaşımla ayrıldık. Üzerinden yaklaşık olarak iki sene geçti. Ne o beni unutabildi ne de ben onu. Bu düzenin değişmeyeceğinin farkına vardım ve artık bu sorunu kökten halletmek istiyorum. Yaptığım hatanın detaylarını anlatmayacağım ama yaratıcı fikirlerinizi benimle paylaşabilirseniz çok mutlu olurum.

Siz olsaydınız ne yapsa affetmeyi düşünürdünüz?

Güncellemeler:
Arkadaşlar hepimize cevaplarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim. Kendisiyle iletişime geçtiğimde görüşmek istemediğini söylüyor. Görüşmeye ikna etmek için denemediğim yol kalmadı. Bu konuda fikir verebilecek olan varmı acaba?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• konuşmuyosanız bi kez olsun görüşmek istediğini söyle bi şekilde ikna et orkideyle git gül çok basit beyaz orkide asaletin simdesidr senin gözünde onun diğer bütün kızlardan farklı bi yeri olduğunu anlatır sakın üstüne sim filan döktürme saf olsun sade sonra hep yapmak istediğiniz yapamadığınız bi şey varsa onu yap yada sizin için anlamı olan bi yere götür anılarınızı hatırlat birbirinizi ne kadar sevdiğinizi anlat en son da pişmanlığını söyle hayatından çıkaramadığını hala sevdiğini bi daha yapmıcağını vs artık olursa olur olmazsa sa sen de yoluna bak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ona yaptığın şeyin neden yanlış olduğunu anladığına, pişman olduğunu, bir daha tekrarlanmayacağına, ve onu hala çok sevdiğine, unutamadığına ikna etmen lazım.

0|1
    0|0
  • Ufak bir yalanini bile affettim ama affetmeyeceğim tek sey aldatmasidir. Umarim bunu yapmamissindir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi burada yaptıgın hatanın boyutuna baglı biraz bahsetsen daha yaratıcı olabilirdim belki ama eyer dedign gibi gerçekten unutamadıysa Buluşup konuşmak istedigini söyle elinde bi demet gül yada 1 adet gül ile git 2 senedir onsuz geçirdigin onu düşünerek geçirdigin zamanları anlat yaptıgın hatanın yanlış oldugunu ama onu ne kadar çok sevdigini anlatmalısın bence

0|1
    0|0
  • Ayrılırken olduğundan farklı olman yalan söylememen kendın olman ve gözlerının ıcıne bakman yeterlı .

0|1
    0|0
Yükleniyor...