Sarhoş insanın sözleri ne kadar doğrudur..?

arkadaşlarlar siz sarhoş bi insanın söylediği sözlere ne kadar inanırsınız..? kime sorsam bu soruya hep kesinlikle sarhoş bi insan hep içinden geçenleri söyleyemediklerini içine attıklarını söyler diye cevapladılar.. siz ne diyorsunuz.. sarhoş insanın sözleri her zaman doğrumudur.. içindeki söyleyemedikleri mi dışa vurur hep.. ?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• sapina kadar dogrudur :)

sana serefe kelimesi nereden geldigini anlatayim;

Biz "şerefe" ya da daha da özelleştirip "şerefine" deriz

Eee bize de bu yakışırdı değil mi!

Bu " şerefe" sözünün nereden geldiğini hiç merak ettiniz mi ya da niye "şerefe" dendiğini?

Zamanın zaman olduğu dönemlerde, içki içmek bir adap, usül işiymiş

İçki masasına oturan ağır abiler içmeye başlamadan önce kendi aralarında şu anlaşmayı yaparlarmış:

" Arkadaşlar bu meret şişede durduğu gibi durmaz, her ne kadar yakın ahbap olsak da, bir süre sonra çenemizin bağı çözülür ve olmadık şeyler söyleyip sonradan pişman olacağımız şeyleri anlatabiliriz Bu masada konuşulan ve anlatılanlar sadece ve sadece bu masada kalacak, söz mü?

Söz!

Şerefine mi?

Şerefine! "

O günlerde belki de bir yeminmiş bu "şerefine" sözü

İşte tüm hikaye bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• aslında alkolün verdiği cesaretle çenesinin yayı düşer . yapamayacağı şeyleri bile cesaret gösterip yaparım ederim der. söylemeye çekindiği şeyleri rahatça söyler

0|0
    0|0
  • Sarhos ınsanın soyledıklerı ınan bana dogrudan daha dgru gercekten daha gercektır hıc bızaman cesaret edemedıgı dogrularını soyler bazen sarhos ınsanın soyledıgı seyler bı bebekten daha saftır ve duygusaldır asırı derecede

0|0
    0|0
  • Ben kendimden biliyorum, kendime bile yalan söyle piçlik yaparım.Aldım 50lik rakı ayıkken diyorum bundan 4 bardak çekicem 2 den sonra çakır oluyorum şişeyi deviriyorum ve ayık olan geçmişteki kendimi kandırıyorum.Bununla yetinmiyorum şişenin içindeki bilyeyi çıkartıp içine su dolduruyorum, sabah uyanacak olan kendime piçlik yapıyorum gerisini sen hesaplarsın.

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir sessiz sakin olan insanlar içindeki düşünceleri söyleyebilir

0|0
    0|0
  • normalde soyleyemedıklerını soylerler genelde bılıncaltının dısa yansıması

0|0
    0|0
  • Evet genelde kızı götürmek içğn çoşarlar . Sabah olunca da . Kafam karışık düşünmekiyim. Çok dertliyim falan .

0|0
    0|0
  • bence hepsi doğrudur . en melek ve aciz haliyle karşında işte konuştur ötsün

0|0
    0|0
  • Biraz abartılı olabilir ama tamamen doğrudur. Sapıtma falan yalandır sarhoşlukta.

0|0
    0|0
  • yoo..sarhoş adam ebesının nıkahını bıle goren adamdır..3 kelımesınden 5 ı yalandır...:)

0|0
    0|0
  • çok doğrudur.

0|0
    0|0
  • belki de en doğru sözleri sarhoş olduklarında söyledikleridir

0|0
    0|0
  • evet ateyizler bunuda aciklayin

0|0
    0|0
  • çoğu yalandır

0|0
    0|0
  • Bazen doğru olur bazen de abartılı...

Bazen de hakaretler edip ertesi gün pişman olurlar veya hatırlamazlar...

Ne dediğine de bağlı hani...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsan bi sarhoşken bir de kızgınken gerçek duygu düşüncelerini dile getirir derleeer

0|0
    0|0
  • Genellikle öyledir.Sarhoşluğun verdiği cesareti kullanırlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...