İş adamı işinde başarılı özgüveni olan bir adam...

24 yasında işinde başarılı karizmatik konuşkan görünüşüne önem veren bir adam kadınlara yaklaşmaktan çekinebilirmi? yoksa bir özgüvene sahip olmuştur kazına kolay yaklaşırmı dersiniz

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• bunları basarabılmıs bı adam artık kadına yaklasamıyorsa bu sacmalıktan baska bı se olamaz bence bı erkek ıdeallerını gerceklestırmıs basarılı olmus saygı kazanmıssa artık bunları coktan asmıs olması gerekır

0|0
    0|0
    • tplm olarak evet oyle dusunebiliriz ama kadin ve is ayni mi?

• kadın dedıgın ınsandır sonucta erkek ve kadın bırbırlerı ıcın yaratılmıs varlıklar bunu bılmeyen ınsan varmı dunyada nıye bır erkegın bır kızdan hoslanması garıp utanılması cekınılmesı gereken bı olaymıs gıbı algılanıyor anlamıyorum bence bu tarz seylerde herkes adam gıbı saygılı bır sekılde duygularını ıfade edebılmelı ıse gelınce her erkegın kazanması gerektıgıne ınandıgım saygıyı kazanmıs zaten bence bu psıkolojık baskıdan artık kenıdısını arındırmıs olması gerekır

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendisini de senin bahsettigin gibi karizmatik görüyorsa yaklaşmaktan çekinmez.Yada kendine güvenen giyiniş şekline önem veren biriyse, örnegin çekingense bi bayan yaklaşırsa onunla konuşmaktan çekinmez.

0|1
    0|0
  • yaklaşır da sen bunlarıda hissedersin yanii bu iş birazda bayanda da bitiyor onlada alakalı

0|0
    0|0
  • bence kadına yaklaşmak için genç yaşta ne çıkarsa keyfime göre diycek yaşta kadın bu yaşta yaklaşmak isterse onun kadar iş sahibi ve üst sevıyede olmalıdır . alt kademede yaklaşan bir kadını çok acı belki tost malzemesi olarak görür

0|0
    0|0
  • bizde hatunlar kaçar biz kovalarız

bu kız da kolay yaklaşabilir mi diyo

valla ben götürürdüm seni

0|0
    1|0
  • sana yaklaşmaz ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.