1 ayda 15 kilo, sizce?

İdeal kilo için tam 15 kilo vermem gerekiyor. 1 ayım var, günde 10 km yürüyüş/koşu? Diyet programı ile beslenme. Sizce mümkün mü? Önerilerinizide yazar misiniz:)

0|0
16|22

En İyi Erkek Görüşü

• bilimsel olarak imkansız mesela 1kg 7700 kkalori senin bünyen günde ortalama 2000 yakıyordur üstüne kooştun ettin 1000 kalori daha yaktın 30 gün yemek yemesen dahi
    3000x30=90,000 kkal yaktın buda 90,000/7700=11,68 kg verebilirsin.

ideal kilona ulaşman için günde 500 kalorilik daha az yemek yiyip üstüne 500kalorilik spor yaparsan ayda 4 kg verip 4 ayda sağlıklı şekilde ideal kilona ulaşırsın.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Abartma. O kadar hızlı kilo vermek sağlıklı olmaz bir kere.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Mümkün fakat geri dnüşümü olacaktır. 15 kiloyu sağlıklı vermek istiyorsanız minimum 6 aya ihtiyacınız var. Ayrıca bir ay içinde bu kadar kilo verdiğinizde sarkmalar ve selülit oluşacak bedeninizde. Dikkatli olun. sevgiler

0|0
    0|0
  • Cok cok zor 15 kg 1 ayda.

0|0
    0|0
  • sanırım okullar açıldığında güzel görünmek istiyorsun, şimdi mi geldi aklına, sporu bu kadar basit bir şey sanmayın lütfen senin gibi cahiller harbi deli ediyor, 15kg verirsin ama sadece su ve kas kaybı yaşarsın, oda sağlıklı diğil zaten, değişimi kolay bir şey sanan ergen işte

0|0
    0|0
  • Bir anda vücudun 15 kilo kaybetmesi sağlığın açısından çok tehlikeli ayrıca versen bile hızlı bir şekilde geri alırsın en güzeli düzenli bir programla kalıcı kilo verebilmen..

0|0
    0|0
  • Spora başlamadan önce sıcak su iç öyle spora başla ;) ekmek yemeği tamamen kes sadece normal miktarlarda yemek ye yalnız şöyle birşey var 1 ay 15 kilo çok zor bir ihtimal bünyenden kaldırmayabilir..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle imkansız kardeşim... Ölürsün

0|0
    0|0
  • 1 ayda 15 kilo verirsen çok zararlı olur sağlığın açısından. Ben 1 ayda 5 kilo verdim hala devam ediyorum böylesi daha iyi. Ayrıca özel değilse neden 1 ayın var?

0|0
    0|0
  • sabahları sadece bir simit (ankara simiti özellikle) bol bol su iiç yatarak bile verirsin ben en son o diyet le bayıldığımda 15 kilo vermiştim :)

0|0
    0|0
  • sağlığına zararlı deli misin? kalbine zararlı ve 1 ayda 15kilo dikkat ettiysen kilo diyorsun değil mi? kilo ile birlikte kas da vermiş olursuz çok tehlikeli diyetisyene başvur hafif bir programla zorlanmadan verebilirsin tabi 1 ayda değil

0|0
    0|0
  • Bencemi okuyabilirsin. 1 ayda 15 kilo ben

0|0
    0|0
  • 15 kilo çok zor. zaten teklikelide.. kaç kilodasın bilmiyorum ama ben 5 kg vermiştim 1 ayda 5 ayda 15 kg.. ama birden deneme.. olsa bile sağlıksız olur

0|0
    0|0
  • 1 ayda 15 kilo istesende veremezsin vücudun senin sandığın gibi birşey değil en fazla 6 7 kilo sonra sen spor yapmaya çalıştıkça o depolucak aşırı kilo kaybı senin ölmene yahut ciddi Hastalıklara sebeb olur kansızlık böbrek yetmezliği kalp yetmezliği

0|0
    0|0
  • bende 1 ayda 15 kilo alsam nekadar güzel olur

0|0
    0|0
  • Ölebilirsin

0|0
    0|0
  • zor ve sağlıksız olur

0|0
    0|0
  • sakın oyle bı sey yapma

0|0
    0|0
  • istersen 1 ay ful seks yap veremezsin

0|0
    1|0
  • Verirsin tatlım hatta beraber veririz

0|0
    0|0
  • günde 10 km ile olmaz o iş :)

0|0
    0|0
    • Nasil olcak?

• 15 gitmesi lazim ama:/

• verirsende cok sağlıksız olur iyi bişey değil

• neden mümkün olmnasın ki? galiba sn 18 yaşın altındasın

0|0
    0|0
  • diyetisyene başvur sağlık sorunu olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• çok zor, ayrıca neden bir ayda? kilo vermek ciddi bir iştir. bilmediğin ya da kafana göre takılma diyet konusunda derim. sağlık sorunları ortaya çıkar sonra pişman olursun kilo verdiğine.

0|0
    0|0
  • 15. günde ölmezsen, olabilir.

1|0
    0|0
  • Yesil cayda ic yardimci olur

1|0
    0|0
  • Nesfit diyetini dene yanında günlük egzersizlerini de yap 1 ayda 6-7 hatta 8 kiloya kadar verebilirsin 15 kilo kendi yöntemlerinle de verirsin ama geri alırsın ayrıca sadece su ve kas kaybı ile vermiş olursun sağlığın açısından zararlı yani

0|0
    0|0
  • sağlıksız ve mümkün değil en fazla 6-7 verirsin

0|0
    0|0
  • sağlıklı olanı bir ayda dört kilodur

0|0
    0|0
    • 15 gitmesi lazim ama

• bu kiloyu bu zamanda vermen için şok diyet yapman gerekir ve bu da bırakınca daha fazla almak ve sarkmak demek

• saglıksız zaten mümkün de değil maksimum 5 kilo verebilirsin 1 ayda

0|0
    0|0
  • Sağlıksız.

0|0
    0|0
  • 65-50 ise veremezsin ama atıyorum 105-90 olucaksan çok kolay rahat verirsin.

0|0
    0|0
  • Impossible

0|0
    0|0
  • bir ayda 15 kilo verirsin vermesine ama çok sağlıksız olur. Verdiğinin dahada fazlasini hızlı bir şekilde tekrar alirsin

0|0
    0|0
  • Yuruyus kesinlikle cok etkili :) Bende gunde uc bes saat aralıksız yuruyorum ve fazla etkisini gordum.. Makarna, pilav ve ekmeği hayatından cıkar ha bir de yağları :)) 60 tan 54 e dustum.

0|0
    0|0
  • mümkün ama kas kaybedersin :(

0|0
    0|0
  • Lahana çorbasını araştır

0|0
    0|0
  • İsveç diyetine gir arkadaşım verirsin baya kilo

0|0
    0|0
Yükleniyor...