Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?

Ya bi akıl verin ne olur yaaa ??

tanıma aşamasında olduğum biriyle tatile çıkıcaktık,ben binbir zorlukla ailemden izin kopardım,o günün ertsi günüde beyfendinin doğum günü oldgü aklına geliyor (uzun zamandr anlşmiyoruz) demez mi bana bir gün sonraya erteleylim benim için herkez hazırlık yapmış bende ağzıma gelen herşeyi söyledim o da o zamn ben gidip geleyim dedi gidip geleceği yerde toplam 3 saat sürüyor,bende dalga geçiçek başka birini bul,ve daha neler neler söyleyip kapattım..siz benim yerimde olsanız ne yapardınız çıldırcam resmn yaa,binbir zorlukla izin aldım yaaa :(

Güncellemeler:
yok asla kötü niyet beslemıycek bırı,sadece o cok uzaklarda otrdgu ıcın bende işten yeni ayrıldım onun stresını atmak için görüşücektık..farklı anlmlar cıkarmayaın lutfen
hata yaptıgımı anladım ve bitirdim şimdi
lütfennnn yaaa,bi akıl verin hata mı yaptım yoksa cok mu anlayıssız davrandım...

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• tanıma aşamasında olduğun biri ile tatile çıkma? ilginçç

1|0
    0|0
    • Ne nesil yetişiyor be,modernlikte çağdaşlık da sınır tanımıyoruz..! Atatürk gençliği değil,dini motifler zerre kadar uğramamış zaten..Yazık ...Ben bu insanlarla aynı bayrağın altında yaşamaktan utanıyorum...

• Biz o kadar şanssız bir nesiliz ki,belki de bu kız bir gün karşımıza çıkacak.İçimizden biri onu evine sokmaya niyetlenecek,ailesiyle tanıştıracak..Allah yolunu sadece ona değil hepimize göstersin

• ALLAH herkesi yoldan saptırmasın tek dileğim

Erkekler Ne Diyor 5

• hayirlisi olsun diyelim.Seni yolda birakmasi gercekten zor bir durum senin binbirzorlukla aldigin izine ragmen.Umarim hatasini anlar pisman olup sizden özür diler.

0|0
    0|0
  • ne var yani bunda adam doğum gününü yalnız seninle değil bütün sevdikleriyle geçirmek istemiş. bence daha anlayışlı olabilirdin bu tatil bir gün sonraya ertelenebilirdi..

0|0
    0|0
  • tanıma aşamasında oldugun birine bukadar güvenmek niye bak yarı yolda bıraktı bile seni neyin tatavasındasın

1|0
    0|0
  • Senin yaptığının küfürsüz ve kibar olanını yapardım. Bir daha aynı senaryoyu rüyasında görürdü. Hiç sevmem yapılmış planı bozan insanları. 2 gün sonrasını hesaplayamayan geleceğini nasıl yapsın. At çöpe gitsin.

0|0
    0|0
  • bence tavrını iyi koymuşsun ama daha tanıma aşamasında olduğun kişiyle tatile çıkmam hemde bu soğuklar da :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tanıma aşamasında oldugun bırıyle tatıle cıkmakda nedır ,bu kadar hızlı yasayıp daha baslamadan tuketmenın manası nedır .ıyı kı cıkmamıssın o tatıle .hele kı boyle daha tanımadıgın bır adam ıcın aılene sakın yalan konusma .yıllarınızı verırsınız kucuk kacamakları ufak yalanlar elbette olur ,ama daha sevgılın bıle olmayan adam ıcın aılenle yuz goz olmaya degmez .kendı degerınıde dusurme .

0|0
    0|0
  • Tamam haklisin ama adam senin binbir zorlukla izin aldiğini nerden bilsin. Alt tarafi bir gün erteleyelim demis.

0|0
    0|0
    • yok biliyor o da ailemn ne kadar sıkı oldgunu,bu durumda konusmalayım falan dedim, o da daha ne yapayım dicek bişeyim kalmadı diye mesaj atmış..ne yapaıyım ki şimdi

• Planlanmış birşey varsa ben de sinirlenirdim.Ama öylesine konuşulmuş bir durumsa büyütüyor da olabilirsin.

0|0
    0|0
    • yok günler öncesinde planlamıstık..hadi bende evden uzaklasmıcak olsam neyse dicem ama il dışını göze alıp bende cıkıyorum evden..neymiş şirketin düzünledgı geleneksel dogum gunu :((

• Hiç problem değil.Senden de Alah razı olsun hayırlı geceler.

• hıc bır erkek daha tanısma asamasında kendısıyle tatıle cıkan kızı asla kacırmaz elınden ,o gun ıkı elı kanda da olsa muhakkak o gunu ne yapar eder deferlendırır :D demem o kı ; dogum gunu partısı bahane cebi delık bu arkadasın :D

Yükleniyor...