Kapat

Bana asılmış mı? Bir de siz fikirlerinizi söyleyin.

1-2 gün önce bir yere gittik. Orda eski sınıfımdan (ilköğretim) çocuklarda vardı pek samimi olmadığım ve bunlarında bir arkadaşı vardı. O ortama ilk girdiğimde tebessüm edermişçesine bana baktığını hissettim birkaç defa ona baktığımda gözgöze geldik. O eski sınıfımdan olan arkadaşlarımda bir ona birde bana bakıp kıkırdıyorlardı ve sürekli o arkadaşlarına fısıldayarak çok belli ediyorsun deyip deyip durdular bense hiç bozuntuya vermeden ciddi ciddi duruşuma devam etmiştim. Ve sonra başka birisi bana şu an hangi okula gittiğimi sordu söyledim o eski sınıf arkadaşlarımdan birisi o çocuk için ...'da o okula gitmek istiyordu dedi ve çocuk hafif utanmışçasına eski sınıf arkadaşlarıma kızarak baktı. Böyle oturduk biz ve sonra onlar giderken yine aynı çocuk bana hiç konuşmamamıza rağmen görüşürüz dedi. Sizce o çocuğun hoşuna mı gitmişim yoksa benimle dalga mı geçmişler?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• ...O ortama ilk girdiğimde tebessüm edermişçesine bana baktığını hissettim birkaç defa ona baktığımda gözgöze geldik. O eski sınıfımdan olan arkadaşlarımda bir ona birde bana bakıp kıkırdıyorlardı ve sürekli o arkadaşlarına fısıldayarak çok belli ediyorsun deyip deyip durdular bense hiç bozuntuya vermeden ciddi ciddi duruşuma devam etmiştim. Ve sonra başka birisi bana şu an hangi okula gittiğimi sordu söyledim o eski sınıf arkadaşlarımdan birisi o çocuk için ...'da o okula gitmek istiyordu dedi ve çocuk hafif utanmışçasına eski sınıf arkadaşlarıma kızarak baktı...

ve dedi ki : yok lan bu kız o kız değil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• hoşlanmış işte anlamadın mı :D

0|1
    0|0
  • O çocuğun hoşuna gitmişsin ama diğerleri dalga geçmişler :)

0|1
    0|0
  • Biraz fazla mı abartmışsın sanki ?

0|1
    0|0
    • neyi?

• Hayır benim zaten sevdiğim birisi var o yüzden olayla ilgili pek kafa yorup araştırma yapma gibi bir düşüncem yok. Yalnızca doğru mu hissetmişim diye burda da fikirleri almak istedim. Evet başlığı abartmışım ama biran aklıma asılmaktan başka kelime gelmeyince direk onu yazmışım.

• olur böyle şeyler.Neticede Alnında sevgilisi var yazmıyor.E haliyle birileri bakacak yani.Şimdilerde evlileri bile ayırt etmek zorken üstelik...

• sorun şu hoşuna gitmek istermiydin ?

0|0
    0|0
    • hayır.

• ozaman sıkıntı yapma eger seni begendiyse bunu bi şekilde belli eder ozaman sende uygun bi dille gerekeni söylersin

• bence senden hoşlanmış

0|0
    0|0
  • Bence ikiside olmamış :) Kuruntu yapıyosun :)

0|0
    0|0
  • size asılmış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok pis asılmış.Asılı kalasıca!

0|0
    0|0
Yükleniyor...