Ya iyi yüzme tekniği bilen var mı varsa nasıL?

Arkadaşlar denize gidicez ve benim az da olsa boğulma korkum var korkmadan nasıl yüzebilirim.

0|0
3|17

En İyi Kız Görüşü

• Kendini kasma ayağın yere değmediği zaman ileri geri çırp ellerini şak diyerek etrafa su sıçratarak yüzme yavaş yavaş en uzağına atıp çek :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kendini suya birak korkma dalga yukarı birakir😊😇

0|0
    0|0
  • 6 Yaşından beri yüzüyorum fakat burdan nasıl anlatılabilir ki?
    Söyleyebileceğim en önemli şey batmamak için kendini serbest bırakıp yavaşça ayaklarını ve ellerini hareket ettirebilirsin.

0|0
    0|0
  • Göğsünü hava ile doldur ve yüzüstü yüz biraz batarsin ama göğsündeki hava seni yukarı suyun üstüne iter :D

0|0
    0|0
  • kafa suyun içinde kulaçlar ritmik tam boy ileri 1-2-3 sağ 1-2-3 sol şeklinde
    misal 3. kol sol suyu geri iterken kafayı hafif sağa çevirip nefes alıp devam. bir sonraki sol oluyor doğal olarak. öyle öyle adalara kadar yüzersin :)

0|0
    0|0
  • Yuzuyomus gibi yapip ayaklarinla gitmek 😂

0|0
    0|0
  • En guzeli suya uzanmak nefesini al suya düz bir şekilde uzan kollarını geriye doğru sağlı sollu cevir öyle yüzersin

0|0
    0|0
  • kurbagalama kafan yukarda takıl işte

0|0
    0|0
  • :)))))) ben oretirim ama sansina kus aslerdeyim

0|0
    0|0
  • Bisiklet surmeyı bılıyomusun? Biliyosan denıze gırdınmı ayaklarını bisiklet suruyomus gibi yap panık yapma yüzmek kolaydır

0|0
    0|0
  • ben dönerek yüzüyorum 12 yıl milli yüzücülük yaptım. sonra omzum cıktı artık yüzemiyorum proflarla :S

0|0
    0|0
  • Tekniği söyledik diyelim nasıl yapacaksın? Denemeden nasıl yapabilirsin? Denerken boğulamaz mısın?

0|0
    0|0
  • Kokma batmasın

0|0
    0|0
  • surekli alistirma yaparak olur o is. burdan ne yazsak fayda etmez.

0|0
    0|0
  • Suyun dibini boylamak istemiyorsan nefesini tut diyaframi doldur

0|0
    0|0
  • Teknoloji baya ilerledi artık internetten yüzme öğreniliyor 😊

0|0
    0|0
  • Kendini suyun icine birak can cekiyormuş gibi melavani yap :)

0|0
    0|0
  • şlap diye atla la işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Boyunu aşan yerlere gitme suyun seni kaldırmasına izin ver her türlü gidersin

0|0
    0|0
  • Kendini kasma vücudunu rahat bırak ve nefesini kontrol bisey olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...