Başkalarının aşklarına inanmamaya başladım

Sevgilimle 6 aydır birlikteyiz. Aramızda bayağı bir mesafe var ama imkan buldukça buluşuyoruz harika vakit geçiriyoruz ve birbirimize aşığız. Buraya kadar hiçbir sorun yok ancak ben onunla çıkmaya başladığımdan beri başkalarının aşık olduğuna inanmamaya başladım :/ Yansıtmamaya çalışıyorum ama biri gelip ben şunu seviyodum vazgeçtim şunu şunu seviyorum falan dediğinde içimden sevmiyorsun demekten kendimi alamıyorum. Bende mi sorun ? :/

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Sorun sende :( bana da öyle geliyor çünkü milletin de bizim gibi yaşamasını istediğimden :( yaşayamadıklarından..onlar yaşamaması basit geliyor sana :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Karı milleti ortak bir nokta buldumu tamamdır:) hemfikir olurlar

1|0
    0|0
  • seorunlsun sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sen çok sevdiğin için sana öyle geliyo bence bende de aynısı var sorun olduğunu düşünmüyorum ama onların aşkına inandıklarımda da yarış içine giriyorum işte şu şu yüzden benimki daha ii filan bu biraz kötü de olsa bence normal :)

0|0
    0|0
    • yalnız değilmişim demek :D

• Başkalarının duygularına takılma bence.

0|0
    0|0
  • bende de oluyor yalnız değilsin:)

0|0
    0|0
  • aa bizde sevgilimle 6 aydir birlikteyiz ve cidden bende oyle dusunuyorum. siniftan biri bana sevgilisini falan anlatinca icimden "bosuna zaman kaybediyosunuz" falan diyorum :s

0|0
    0|0
    • aynen ya ama benden geçer not alan tek çift 1 buçuk senedir beraber :)

Yükleniyor...