Bu sene galatasarayla fenerbahcenin durumu ne olur sizce?

Evet arkadaslar galatasaray buyuk bolum kadrosunu korudu fenerbahcede her sey degisti yeni hoca yeni oyuncular sizce durumler ne olur?
Galip Hamza hoca mı olur
Bu sene galatasarayla fenerbahcenin durumu ne olur sizce?
ya da vitor pereira mi

0|0
2|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben bu Fenerbahçe deki değişimi geçen sezon başından tahmin edebiliyordum aynı bursaspor lig şampiyonu olduğu sezonun başında arkadaş çevremde bursaspor şampiyon olacak iddaasına girdiğim gibi, Her transfer sezon başında büyük ümitlerle alınır ancak Fenerbahçe'nin dezavantajı kadrosunu neredeyse baştan aşağıya yenilemesi, peki neden dezavantaj size şöyle anlatayım her oyuncu farklı takımlardan geldiğinden dolayı yabancıların kullandığı bir kelime var Takım kimyası, yani uyum istikrar Fenerbahçe kendini bu yönden ancak sezon ortasına kadar tam hazır hale getirebilir çünkü futbolcuların birbirine uyum sağlaması büyük bir sorun ve bu sorun fenerbahçeye sezon sonuna kadar büyük kayıplar verdirir. Peki bakalım Galatasaray a kadrosu sabit sadece üzerine 4 oyuncu alınmış ve çoğu maliyetsiz yani denenip başarısız dahi olsalar maddi bir zarara yol açmıyorlar kadro zaten geçtiğimiz 4 sezonda 3 şampiyonluk almış oturmuş uyumlu bir kadro işte aradaki bu farklar şampiyonun kim olduğunu size anlatmıştıe umarım...

0|0
    0|0
    • He bu arada BJK ve Bursaspor u TS u unutmayalım BJK haricinde Bursa ve Trabzonda Fenerbahçe kadar zorlanacak bu açık ve net ortada Ancak BJK de kadrosundaki ufak değişimlerle yoluna devam ediyor ve bence ben bir Gs li olarak BJK kadrosundan daha fazla çekiniyorum bu sezon kesinlikle GS BJK arasında gider

• Transferlerden sonra fener yürür gider derdim ama hazırlık maçları dahil hepsi tırt
    ❤️💛

0|1
    0|0
  • Fb takım oyunu oynayabilirse başarılı olur yoksa perişan olur
    Gs geçen seneden farklı olmaz

0|0
    0|0
  • Şampiyon F e n e r b a h ç e

0|0
    0|0
  • Kıyasıya bir mücadele olur zevkli bir lig gecer.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama sabri bilal ve olcanla falan biz ilk 5 e bile zor gireriz sanki! Fener in kadrosu iyice birbirine alışırsa şampiyon olurlar bu yıl

0|0
    0|0
  • galatasaray dakka bir gol bir hesabı yine hakemlerden yararlanmaya başladı. Bu sene de böyle hakem hataları devam edecekse galatasaray 21. şampiyonluğunu yaşar.

0|0
    0|0
  • galatasaray avrupa kupalarına bile kalamaz.
    fener 4 hafta kala şampiyon olur. aradan sürpriz bir anadolu takımı fırlayıp 2. olabilir.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Ersun Yanal zamanındaki o sert futboluna dönüyor. Bunu Shaktar maçında ikinci yarının ilk on beş dakikasında (perreira atılana kadar kurulan) o sert baskı ile gördük. Geleceğe yönelik çok olumlu sinyaller verdi o zaman Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • gs nin eksikleri var üç tnae filan onları kapatırlarsa favori olurlar şu anda kağıt üzerinde favori fener önemli transferler yaptı ama başarı sade transferle olmayacağını geçmişte görmüştük bakılım ne olacak?

0|0
    0|0
  • Bu sene Fenerbahçe alacak %100

0|0
    0|0
  • Fenerbahce dorduncu yildizini takar

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe daha iyi gibi

0|0
    0|0
  • Beşiktaş üçüncü orası kesin. ^^

0|0
    0|0
  • Boh ta olabilir :) :D

0|0
    0|0
  • Bence Fenerbahçe bu yıl ezer geçer ahada buraya yazıyorum

0|0
    0|0
  • Gs geçen senenin üstüne koyarak devam ederse rakiplere bakmadan şampiyon olur

0|0
    0|0
  • 1. tahmin= gs 1. olur fb 2. olur puan farkıyla

2. tahmin= fb 1. olur gs 2. olur alveraj farkıyla

0|0
    0|0
  • Vitoru birkaç haftada kovarlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...