Ülkemiz kızlarının spor anlayışı, yalan mı?

ülkemizin büyük sorunlarından biridir bence, kızların spor yapmaması. öncelikle "kızda kas kötü durur" "kız dediğin etli olucak" "kızda biraz göbek olur" "kızda six pack olmaz" diyen cahiller, ulan senin ülkende zaten six pack yapabilicek kız mı var, ülkemizin kızlarının hepsi, yağlı göbekli, vıcık vıcık kızlar, spor salonlarına gidenler falan var ama onlarında tek yaptığı koşu bandında 15-20 dk koşup 15 tane selfie çekmek, onu spor zannediyorlar. günde 10 squat yaparak fit olabiliceğini sanıyor.
Ülkemiz kızlarına göre göbekli olmamak, zayıf olmak, fit olmak sayılıyor. Zayıflıkla fitliğin arasındaki farkı bile bilmiyorlar

ve son olarakta sözüm, sporcu kadın cinsel ilişkide zevk vermez, kadının eti böyle yağlı olucak, vurunca löp löp et gelicek eline diyen ergenlere, hayatınızda hiç fit, vücudu sıkı bir kızla birlikte oldunuz mu? hatta bir kızla birlikte oldunuz mu? kadın dediğinin vücudu sıkı olur. neyse a m k bir şey demiyorum, aklı başında olanlar ne demek istediğimi anladı, ama yinede kadın spor yapmaz, diyenler ve her şişko kıza sarkan abazalar çıkacaktır
edit: abartı kas kızdada erkektede kötü durur, ama ülkemizde abartı kas yapacak kadar iyi bir kız yok zaten, ülkemizin geneli göbekli, yağlı, daha iki şınav çekemeyen kızlardır. kilo vermek için spor yapmaktansa diyet yapmayı tercih ederler. geçmiş olsun

Ülkemiz kızlarının spor anlayışı, yalan mı ?

Bir Türk erkeği bir film izler başrolden ve savaş sahnelerinden etkilenip kalkar spor yapar, Bir Türk kızı bir film izler, yan roldeki karının güzelliğini kıskanır, ve kalkıp iki kilo makyaj yapıp destekli sütyenini giyer ve abazalara kendini sunar

edit: bu başlık, inci sözlükten alınmıştır, yazar ismi: yemekyiyenadam07 başlık benim olmasa bile her kelimesine katılıyorum

1|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Hic üstüme alinmadim 😄

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Lisanslı sporcuyum. o laflar bayır aşağı sallandirilir yani koçum ;) öhöm...
    Nasıl ki biz bütün erkekleri şambaliye benzetmiyorsak, hepinizin baklavalar yerine şekerpareleri olduğunu soylemiyorsak (en azindan kendi adıma konuşayım) siz de aynı genellemeden uzak dursaniz iyi edersiniz. Saygılar...

0|0
    0|0
  • Malesef pek spor kültürümüz olmadığı doğru ama Türk kızları spor yapmıyorlar hepsi göbekli demek doğru değil herkes için geçerli değil bu

2|0
    0|0
  • Genelleme yapmayın...
    Spora onem veren ve hayatina entegre edenler var.

Yağ ve göbek meselesine gelince, genetikle de alakali.

0|0
    0|0
  • evet sporu pek sevmediğimiz gerçekten de doğru

0|0
    0|0
  • Özet , evet, kizda kas kötü duruyor

0|0
    0|0
  • 👏👏👏 harika bir yazı

0|0
    0|0
  • Bırakın herkes bilmesin güzelliğini sporun bize özel kalsın😊

0|0
    0|0
  • Kim yazdıysa ona söylüyorum. Genelleme yapmış arkadas. Yeter l*n Türk kızlarını aşağıladınız. Yok spor yapmaz yok güzel değil beğenmiyorsanız çektirin gidin te Allahım ya

1|0
    0|0
    • Kendileri hepsi kaslı her gün spor yapan yakışıklı insanlar ya zaten 😂 ruslarda onları bekliyolardı

• Siz mükemmelsiniz zaten biz şişkoyuz falan ve ve sizsiniz

• erkekler mükemmel demiyorum, ama erkeklerde spor bilinci size oranla kat kat daha fazla, genel olarak konuşursak her 5 erkekten biri fit, ama kızlarda durum bambaşka 20-30 kızdan biri fit (zayıf olmayı fit olmak sananlar başlığı yavaşça terk edin)

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...