SÜLEYMAN SEBA Aramızdan ayrılalı Tam 1 yıl oldu?

O Sadece BEŞİKTAŞ'IN Süleyman abisi değildi Tüm spor Camiasının Süleyman abisi idi

Gerek Futbolda gerek Özel yaşantısında beğfendiliği Kendisine Has duruşu kimliği ile gıpta edilen bir insan

Trabzondan Şapiyon olarak dönerken bile uçakta Trabzonsporlular var diye şampiyonluk kutlatmasına izin vermeyen bir insan
SÜLEYMAN SEBA Aramızdan ayrılalı Tam 1 yıl oldu...?

1984 Yılında BEŞİKTAŞ Kulübünün başına gelip Gerek sportif gerek dış hayatı ile başarılı koskoca 14 Yıl

Ayrılışı hüzünlü olmuştu ama hiçbir ayrılık bu kadar koymamıştı

SEBA'NIN Son sözleri ise ; "Herkesi bir zaman için aldatabilirsiniz, bazı kişileri her zaman aldatabilirsiniz ama herkesi her zaman aldatamazsınız! Ben kimseyi hayatım boyunca aldatmadım! 1984 yılında huzurlarınıza hangi heyecan ve duygularla gelmişsem, bugün de huzurlarınızda, aynı heyecan ve duygularla başım dik gönlüm rahat ve huzur içerisinde sizlere veda ediyorum! diyerek son noktayı koymuştu aslında.

Süleyman Seba'yı saygıyla, sevgiyle, özlem ve minnetle anıyoruz. ‪#‎SüleymanSeba

Güncellemeler:
Süleyman Seba hakkinda ne dusunuyorsunuz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ALLAH rahmet eylesin güzel insan, saygı değer BABA insan o herkesin başkanı değil tüm spor camiasının baskaniydi... böyleleri bu ülkeye zor gelir bir daha.. şükürler olsun ki Galatasaray'lı olarak ona özel düzenlenen ligde sampiyon olmanin gururunu yasadik.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Beşiktaşın dervişi, güzel insan
    Rakibin dahi saygıyla andığı nadir insanlardan

Keşke böylesine şerefli bir adamın adını şaibeli ligin adıyla özdeşleştirmeseydiler...

Süleyman Seba :"Söyleyin Beşiktaşı uzmesinler"

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin böyle insanlara ihtiyacımız var.

0|1
    0|0
Yükleniyor...