Wwe hakkında ne düsünüyorsunuz?

Wwe hakkında ne düsünüyorsunuz ?
Ya arkadaşlar ben 18 yaşındayım yaklaşık 3 yıldır da kick boksçuyum ve çok büyük wwe hayranıyım hala izlemeye devam ederim yani küçükkende izlerdim :D herneyse işte bu mark henry 2011de istanbula geldiğinde bir ropörtaj vermişti wwe ve orada olan her şey gerçek diye (fotoğrafta da görürsünüz zaten) siz ne düşünüyorsunuz bunun hakkında? Yıllardır herkes gerçek değil diyor ama bu adamın ve bir kaç güreşçinin daha gerçek demesiyle gerçekten aklım karısıyor sizce nedir bu tam olarak. ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• wwe ne?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne gerçeği ya. İstediği kadar kaslı olsun sen bir adamin ensesine sandalyeyi vur bakayim noluyo. Adamin pertini çıkartırsın anında. O yüksekten düşüşler içinde ringi yaylı yapıyolar. O kadar yüksekte atlayıp bir tarafının kırılmaması gerçek mi sence? Baf ufc ye. Adamı bel hizasindan yere sirt üst atıyor adam kıpırdayamıyor. Direk nefesini keser. İnanmayin böyle saçma şeylere

0|0
    0|0
    • Ya zaten wwe de dr yasaklar var adamın kafasına sert cisimlerle rahat rahat vuramazsın hakem hemen ayırır genelde ben hep dikkat ediyorum hakem her seferinde ayırıyor. Bu arada sırta vurulduğunu gördüm ama enseye hiç görmedim açıkçası adam bayılır sonuçta :D adamlar saf değil sonuçta sahte olduğu belli olur hemen hem wwe'i canlı izlemeye gidenler yumrukların düsüslerin herşeyin gerçek olduğunu söylüyorlar.

• elin yaptığı herzaman daha cazip gelir.. wwe maclarına giden taraftarlar biliyorlar bu işin sahte oldugunu ama işte o an sahte oldugunu unutuyorlar heyecanı dogru durust yasamak için.. bizim turkler oyle değil aha şimdi bak atıcak yere adamı ama atmıyor yer yumusak ondan ondan yoksa adama bişi olur falan böyle hiç birşeyden zevk alınmaz. örn film izlerken bu film icabı yoksa adam ölmüyor böyle olursa tabiki hak veriyorum sana :D

0|0
    0|0
  • ne güzel kickboks yapıyorsun 3 yıldır devam etsene kuşak ne bu arada kickboksta

0|0
    0|0
  • wwe nedir öncelikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gercek diye biliyorum. Gecem gunduzum izlemekle geciyor

0|0
    0|0
    • Ya bence de gerçek çünkü mark henry seth rollins toman reigns in falan ropörtajlarina baktım bu konuyla alakalı adamlar wwe tamamen gerçek fakat sadece sonuçlar önceden belirleniyor hani işte kimin yenip yenemeyeceği konusunda. İşi de saçma yapan şey bu bence.

• Yani bencede bunu bilmiyordum.

• Mark Henry nin ropörtajlarına bak en iyisi adam döktürmüş :D

Yükleniyor...