Fenerbahçe biraz abartmadı mı?

Bu sene transferde yaptıkları biraz değil baya baya fazla geliyor bana. Bunu koyu bir fenerli olarak söylüyorum. Bu kadar topcu alıp yarısını hiç oynatmadan geri gönderecek. Oynatmadığı adama en az senelik 1 Milyon euro verecek. birde üstüne verdikleri bonservis ücretleri var. Sonrada tutar beni arar hedef 1 Milyon üye kapsamında 2.000 TL yatırmamı bekler. Parayı bedeva bulunca bol bol dağıtıyorlar.

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|21

En İyi Kız Görüşü

• hiçbir şeyin abartı olmadığını sezon içinde göreceksiniz. her mevkide en az 2-3 oyuncu bulundurmak laızm. sonuçta avrupa lig kupa birçok maça çıkılacak ve shaktar maçında gökhan , şener, mehmet topuz olmasına rağmen üçünü de oynatamadık gördüğünüz gibi. bunu sezon içinde de yaşamamak için kadro ne kadar geniş olursa o kadar iyi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence fazla aldı, gsliyim biz pek yapmadık ama fbde aşırı yaptı ters giderse işler o zaman fb çok başı ağrır demesi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 20

• Tipik Fenerbahçe işte. Sonradan görmelik ve parayla iş yaptırma zihniyeti.
    Fenerbahçeli dostlar lütfen beni yanlış anlamasınlar. Amacım Fenerbahçe'yi hor görüp kötülemek değil. Fenerbahçe bugün Türkiye'nin belki de en değerli kulübü. Galatasaray ile birlikte spora yön veren 2 lider kulüpten birisi ama kulübün politikası, anlayışı ve yapısı son derece yanlış.
    Çağdaş zihniyetten çok uzak kaldı kulüp. Altyapı tesisleriyle övünüyor Fenerbahçe ama altyapıdan oyuncu çıkmıyor. Başarı için çaba gösteriliyor ama başarıdan çok uzak. Halbuki Fenerbahçe bugün bir Barcelona gibi Manchester United gibi olma potansiyeline sahip. Dışarıdan oyuncu satın alarak kültür oluşturulmaz. Dışarıdan alınan yetenekli, lider karakteli tecrübeli oyuncu ve personelin, Kulübün altyapından gelen taze kan olacak genç sporlarla harmanlanması icap eder. Fenerbahçe ne yazık ki bu yoldan çok uzak.

Fenerbahçe Kulübü taraftarını para ve gelir kapısı olarak görmemeli. Sevginin karşılığı maddiyat değildir. İnsanlara milyon Euro'luk futbolcular değil forma aşkını yansıtabilmeli. Ruhu kaybolmuş bir takmdan çok daha fazlasını hak ediyor taraftar.

0|1
    0|0
  • Kadro israfı yapılacak bazı oyuncular doğru fuzgun maça bile çıkmayacak
    Bu kadarı fazla

0|2
    0|0
  • Bence gayet güzel. Taraftar heyecanlanıyor. Ayrıca Fenerbahçe kaç senedir transfer yapmıyor. Bunca transfer yapmasına rağmen finansal durumu diğer klüplere göre iyi. Özellikle Rvp ve Nani transferleriyle kendine daha kuvvetli sponsorlar buldu. Stadyumun ismine bile sponsor buldu. Yani para geliyor ve kiraladığı oyuncular ve de souza dışında yaptığı transferler gayet kaliteli ve prestij transferleridir. Takımın 2 ya da 3 haftadan sonra gayet kaliteli ve ofansif top oynayacağını hatta UEFA'da rakiplerini tedirgin edeceğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • 1 milyon euro değil TL... önce bilgi sahibi ol kardeşim.. toplam transfer bedeli 45 50 civarında olacak.. geçenyıl satılan 10 bın kombıneden dolayı transfer yapmadılar bedavaya dıego yu aldılar bu sene 40 bın satıldı neredeyse bundan dolayı gelen para ve ÜLKER GROUP tan gelen 120 milyon dolar civarı para gelince alıyorlar haliyle.. seneye şamp gruplarına kalırsak muhtemelen galatasaray ya da beşiktaş elemede elenip bize para kazandıracaklar gruptan cıktıkmı transfer parası tamamdır ve sampiyonluktanda para gelecek bunları hesapla :)))

0|1
    0|0
    • yaşını görmedım kardesımdemişim alıskanlık k. b

• Sen doğmamış çocuğa don biçiyorsun. Ayrıca ülkerden gelecek 120 milyonluk gelir gelecek 10 senenin geliri. Sen gelecek 10 yılın parasını 1 yılda yemeye kalkıyorsun. Herseyi geçtim sorun para değil, adamın parası varki harcıyor. Sorun Adam almakla şampiyon olunmuyor. Adam diye aldığın kişiler sene 3-5 maç ancak oynayacak. Sonrada da geldikleri takımlara geri dönecek. Al bana ibrahimovici, senelik 15 milyon ver kimsede neden verdin demez

• O konuda birz haklisin ama iste en ezeli rakibin 4 yildizi takmis bu yilda sampiyon olursa rezillik denir buna.. O 4. Yildiz icin 100 milyonda harcarim ben rakibimden eksikli kalmamak icin.. Yatirimcisi cok fenerbahcenin ozan tufan 500 bine oynarken fenerde 1.5 alacak galatasaray alsaydi 850 1 arasi verirdi.. Para sorun degil oyuncu sorun dedigin gibi bunuda oyunca almamaya bahene etti taraftarlar yani bizlerdedikki diegoyu aldin oda fos cikti transfersiz yil geciriyoruz... Gecen yil almadigi oyunculari bu yil aldi yani buyil 10 oyuncu aldiysa yarisi gecen yilin oyuncusu diye dusunelim.. Bildikleri vardir mutlaka ama boyle cok iyi oyuncular olursa takimda kadroya girmek icin rekabet artar ayni barca gibi dusun stoperler mascherano ve pique ama bartra cok calisip kendini gosterip 11e giriyor bazen buda o tarz birsey olsa gerek. Ve gerek gormeseler transfer yapmazlar bence.

• Fb transfere doymuyor bu sene bakalim nolucak bekleyip gorelim.

0|2
    0|0
  • haci takım 4 kulvarda yariscak uefa tr kupa ve lig hatirlamiyormusun benfica deplasmaninda gg sakatlanjnca kazma bekire emanetti takim takım en az 60 mac oynayacak ve rotasyon sart tek fazlalik gorunen josef in bonservis i gozumde ama adamda 26 yaşında biraz basari taraftarı olma bu takım a sari laciye gonul veren her zaman destek olur benim kendi kombinem disinda 1 tane daha bos kombinem var yanimda her mac birilerini goturuyorum bu sene takim cok iyi yolda rotasyon sart

0|1
    0|0
    • GS macına kombine için kimseye söz verme olur :)

• Bursada oturuyorum. Gecen sene GS macına bilet almaya kalktım. Taraftar kart vardı ama biletler satışa cıktığı saniyede bitti. Bir nasip olmadı GS macı izlemek. GS macını boş gecmezler senin kombine dolar da bakalım ben yine taraftar kartla biletixten almaya calıscam

• Artik. biletix degil passolig

• Volkan sen fenerbahçe de

0|1
    0|0
    • Bende onu diyorum işte Volkan Şen, Ozana Tufan. Yazık abi oynamadan gidecekler.

• bir bütünleşme yok orta saha çok eksik kalıyor defansta hala bariz hatalar oluyor organize olamama sıkıntı var FB de

0|1
    0|0
  • Bazı bölgelerde biraz fazla alternatif olduğu doğru ama yeri gelicek bundan faydalanicak hoca bu arada bir transfer daha yapılacak muhtemelen umarım stoper olur.. ve bide volkan sen transferi bana gereksiz geldi o mevkide baya adam var almaya gerek yoktu ama transfer politikasından memnunum allahana şükür bazıları gibi transfer dilenmiyoruz çok transferi eleştiriyoruz lüks bu :D

0|1
    0|0
  • Kadro derinliği baya sağlam hemde yetenekli oyuncularla, şimdi mesele en uygun oyunu kurmakta bu sene ya nağmalup gideriz ya da finansal fair play'den batarız büyük oynadık.

0|1
    0|0
  • Bu kadar trnasferi yaptı iyi güzel ama kadroyu düzgün olarak oturtamadı oyuncular uyumlu olarak oynayamıyor ligdeki maçlarda oyuncular denenicek artık ve oyunda yer alamayan oyunculatda huzursuzluk çıkarabilir sonu kötü gibi görünüyor.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle.. o kadar para verip yedek bırakacaklar. yazık

• Ahh ah şunu herkes görüyor da bir yönetim göremedi ona deli oluyorum..

• Olan oldu artık ama ligde ve uefada başarılı olamazsa allah fenerlilere sabır versin

• Fenerbahçe 3-5 (stoch gibi) ismi yollasa bile elindeki kadro süper lig için yeterli olur

0|1
    0|0
    • Bende onu diyorum zaten kadron yeterliyken bu haybeye transferler neden. Bonservise verdiği parayı ibrahim ovice verse 2 sene oynatır. Deli gibide reklam yapardı

• Ki formadan çıkartırdı o parayı bence. Şimdi ozanîn kaç kişi alırki formasını

• Aynen öyle bu sene bonservise 20 Milyonun üzerinde para verdik. Birde hiç oynamayacak adamlaar senelik 1-2 milyon verecez yazık ya...

• Kanka sen yapıcan adam para ne isterse alır sen takımda para olsa istedigi oyuncaları almazmı

0|1
    0|0
    • Kardeşim GS bu sene ibrahimovici almaya kalktı. Senelik 11 milyon para vererek. Alsına bana ibrahimovici verdiğim tüm paralar helal olsun. Ama kadroya girmeyecek oyuncuya birde bonservis verip alması zoruma gidiyor...

• Bak bunu yıllarca gördük. Çok topcu almayla iyi takım olunmuyor. Takımı üstüne koya koya yapacaksın. Emin ol bu sene alınanların yarısından fazlası hiç oynamadan geri gidecek..

• Önemli olan kendileri maça yansıtsınlar

• fanatikliği hiçbir zaman anlayamadım, daha anlayamam sanırım

0|1
    0|0
  • twitterda bir paylaşım görmüştüm. fenerbahçe yeni iphone alıp denize düşürmüş gibi oldu diye. çok gülmüştüm.

0|1
    0|0
  • yakında top oynamayanı da alırlar. d

0|1
    0|0
  • Bu sene Şampiyon FB

0|1
    0|1
  • her zamanki fener işte

0|1
    0|0
    • son 10 yıla bak sene de 1-2 tarnsferden fazlası yapılmıyordu. Belki biraz fazla para veriyordu ama bu kadar topcu hiç bir zaman almadı. Bu sene 1 Milyon üyeden gelen parayı harcıyorlar.

• Hayırlısı bakalım umarım diegoda ısrar etmez o kadar forvet varken dieo bu takıma lüks olur...

• bu arada ben artvnliyim şener çok iyi topçu bak keşke bize gelseydi tanırım yani

• abarttı tabıkı

0|0
    0|0
  • Ozana yazık oldu. Mehmet Topuz gibi harcanacak. Galatasaraya gelseydi, Arda gibi dünya starı olacaktı.

0|1
    0|1
    • Ozan için en iyi BJK dı. Kendini harcadı. Mehmet topla varken hocanın kendi getirdiği desouza varken hocanın hemşerisi mirales varken oynaması çok zor

Yükleniyor...