Spor salonunda aşırı terledikten sonra bas dönmesi ve... ?

Arkadaslar salona gitmeden 40 dk once sivi yag yakiciyi iciyorum ve asiri terleyip su kaybediyorum basim donuyo dermanim kalmiyo napmam lazim onerisi olan

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sporda bol bol sıvı tüket. En az her 15 dkde bir yarım bardak kadar su içmek gerekir çünkü kanın sulanması lazım yoksa koyulaşır ve kalp daha fazla yorulur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece ter kaybetmiyorsun ayni zamanda mineral kaybi da yasiyorsun. Maden suyu icersen problem kalmaz 😊

0|2
    0|0
  • Su iç bol bol

0|1
    0|0
  • Maden suyu + soda + limon vücut mineral kaybediyor terledikce bu da tansiyon düşmesi baş dönmesi yapıyor. Antremandan sonra icebilirsin hem enerjini tekrar kazanmanı sağlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yağ yakıcı metobolizmanı hızlandırır bu sayede terlersin vucudun normal terinden daha fazla ustune haraket yaptıgında sürekli kan pompalanır buda oksijen harcanımını hızlandırır sen hem sıvı tüketmez hem düzgün nefes alamazsan ki kalp atışından dolayı hızlanır sonuç yetersiz oksijenden baş dönmesi halsizlik gözde kararma yapar mineral ve sıvı takviyesi yağ yakıcıd esastır antremanda surekli sıvı tüket ve başı ve sonunda maden suyu iç

0|1
    0|0
  • Kendinizden geçene kadar spor yapmayın zararı daha çok olur

0|1
    0|0
  • Su iç su terlediysen sırtına da havlu koy üşütüp hasta olma sonra

0|1
    0|0
  • sadece spor yap yeter sıvı yakıcıymıs bilmem ne spor yaparken kalırsın orada 2 arkadasım kalp krizinden gitti hepside bodyle ugrasıyordu ve ilac sıvı yag yakıcı vs kullanıyordu

0|1
    0|0
  • l-karnitin kullanırken fazla su tüketimi sağlığınızı korur denemelisiniz

0|1
    0|0
    • Aynen prv l carnitine 3300 kullaniyrm fazla su icmedim ondan olabilir

• antrenmandan 2 saat önce az da olsa karbonhidratlı bir şeyler ye

0|1
    0|0
  • Her an başı su içerek yap sporu

0|1
    0|0
  • içme oyle sacma seyler doğal yaşa bro doğal...

0|1
    0|1
  • galiba die yapıyorsun salona gitmeden bir iki saat önce yemek yiyorsun kan şekerin düşüyor :)

0|1
    0|0
  • spor salonuna gitmeden 1 saat önce iyi beslenmen lazım. şekerin düşüyordur.

0|1
    0|0
  • acı geçidir, sıkıntı yok

0|0
    0|1
Yükleniyor...