İlk gün nasıl ilgi çekebilirim?

yarın okulun ilk günü malum sınıfımda hoşlandığım biri var uzun bir aradan sonra nasıl davramakiyim nasıl ilgi çekebilirim kızlarlar yardım edin beyler sizleride görelim :)

Güncellemeler:
uyumaktan gunlerimi karistirdim özür :( pazartesinden bahsediyordum

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• onu arkadas ortamınıza çekmeye çalıs.ve sen tam karsısına otur.önce sana bakıp bakmadıgını kontrol et bakıyorsa göz teması kurmaya çalıs.ama sakın gülme.sanki olayın farkında degılmıssın gibi davran bak nasıl pesine düsecektir

1|0
    0|0
    • onu görmezden gelsem?

• sagol :) ins sende istediklerine ulasirsin

• Sende sağolasın :)

Erkekler Ne Diyor 10

• yapman gereken.. ona olan ilgini göstericek tavırlarda bulunman.. baktıgı yerlerde olmaya özen göster.. sohbet konuları bulup sohbet et.. konuşurken gözlerinin içine bak..vs şeyler

1|0
    0|0
  • Güzel giyin , Dalgalı ve uzun saçlar ,elidor :)) Sonra İpana beyaz ferahlıkla seksi bir gülüş ardından orkidle güne 1-0 önde başla :) Tamam ilk gün teklifi alırısn :)

1|0
    0|0
  • altına herhangibi şey giymezsen ya da üstüne dikkat çekersin :)

0|0
    1|0
  • yalnız takıl nasıl qıyındıqının fazla onemı yok.

0|0
    0|0
  • okulun ilk günü ve sınıfta birini tanıyorsun beynimi finallere bağışladım düşünemiyorum biri yardım etsin.

0|0
    0|0
    • 3 haftadir tatildi uzun bir zaman gecti bu surecte sinifdakilerle hic gorusmedim pazrtesi onun ilgisini nasil cekebilirim diye soruyorum ayrica finnellerinde allah yardimcin olsun basarilar..

• eyw kardeşim saol.

• yarın pazar okulun ilk günü? nasıl oluyor. ayırca okul orada yeni mi açıldı?

0|0
    0|0
  • bakışmak ve gülüşmek yeterli

0|0
    0|0
  • Beni görme ben kıyıda köşede kovboy gibi takilirim:

0|0
    0|0
  • git hemen söyle işte açık açık

0|0
    0|0
  • kendin olman yeterli