Sizce kardiyo yapar mıyım?

Merhaba arkadaşlar ben 1.70 boyunda 95 kilodan 60 kiloya düşmüş biriyim.(Yılbaşından şimdiye kadar geçen sürede verdim.)
Vücudumda biraz sarkma var.
Ben vücudumu sıkılastirmak için 1-2 güne fittness a yazılcam.
Sizce burada kardiyo da çalıştırırlar mı beni çünkü kilo fazlam yok sadece sıkılaşmam gerek.
Küçümsemeyin bilmiyorum soruyorum 😊😊
Yardımlarınız için teşekkür ederim sizi seviyorum 😘

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence çalışmalısın az da olsa yani 20 dk her antreman bası kardiyo sadece zayıflamak için gerekli bir olay değil zaten dengeli düzenli bir beslenme programına devam et ayrıca hocanın gösterdiği egzersiz. Rutinlerini yerine getir birisi derse su hareket ondan daha iyi bunu yap diye kimsenin dediğini yapma hoca var orda o onu uygun görmüştür o yuzden yazmıstr kimileri salonlarda hocalardan daha cok bilir:) neyse böyle sormak istediğin başka bişey olursa yardımcı olmaya şalışırım bende beslenme okuyorum ayrıca antrenörlÜk yapıoyurm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yaparsın tabi.. bol sans😊😇

0|0
    0|0
  • geçmez asla

0|0
    0|0
    • Ne geçmez canıms?

• kilo verdiğinde cildinde kollarında oluşan çaklaklar... internetten araştır canım :)

• Onu sormadım ki keşke soruma cevap versen 😂

• Arkadaşım ben cok şişkoyum 1:80e boy 106 dan 98 e dustum senden taktik destek bekliyorum teşekürler şimdiden :D

0|0
    0|0
    • Dostum kesinlikle az ye sağlıklı ve az yediğin içtiğin her şeyin kalorisine bak meyvesine kadar herseyin ve elinden geldiğince az ve sağlıklı besen hedef mide küçültmek olsun bı süre sonra koyduğun 1 tabak yemek bile sana abartı çok gelcek

• Eski ve yeni halini görebilmem mümkün mü acaba? Benim bir kız arkadaşımda 85ten 60a düştü ve fark inanılmaz.

0|0
    0|0
  • ağırlık calıs kardıyo zaman kaybıdır.

0|0
    0|0
  • Ben 100 kiloyum sence 30 kiloyu kaç ayda veririm?

0|0
    0|0
    • 5 ayda...

• Annemin yatalak Kalma ihtimali var o yüzden dedim

• Bakıcı aramıyorsun es seçiyorsun unutma.

• Soylersin kardiyo vucudun isinmasi icin onemli ama az yaparsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Asıl benim sana sorum olcak. Nasıl verdin o kadar kiloyu ya. Bende istiyorum :(

0|0
    0|0
    • Önce kesin karar ver vericem diye abur cuburu şekeri çıkar hayatından. Yediklerine çok dikkat et az ye yiyebildigin kadar az hedef mide küçültmek. Sonra zaten fazla ıstesende olmuyor.

• Dur ben kendimi hazırlayayım buna

• Hazırla canım benim 😘😘

Yükleniyor...