Sporcuyum, devamlı antreman halindeyim. nasıl kilo alırım?

arkadaşlar, ben sporcuyum, devamlı antremanlarım var. fakat çok zayıfım boyum 1.62 kilom 43 . kilo almam lazım nasıl sağlıklı ve çabuk bir şekilde kilo alabilirim?

0|0
713

En İyi Erkek Görüşü

• Dengeli düzenli beslenerek doğru bir beslenme programıyla dengeyi iyi ayarlayaarak yağ oranını yükseltmeden iyi kilolar alabilirsin burada önemli olan aldığın beslnlerdir besinler değeri yüksek olmasına önem vermemiz gerekmetedir öğünlerimizi cok olarak tutmalıyız en az 3 ana 2 ara öğün gibi Ana öğünlerde yüklü protein ve lifli güzel karbonhidrst öğünleri yapmalıyız gerekli doğru yüklemeler sonucu iyi ve sağlıklı kilolar alabiliriz sıyunda önemini unutmamak gerekir en az 2.5 lt su tüketmeliyiz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Spor değil önemli olan beslenmedir..

Günlük alman gereken kalorinin üstünde alırsan zaten kilo alacaksındır..

Tabi bunu yaparken sağlıklı besinlerle yap..

Yulaf Kepekli Makarna Bulgur Pilavı Tavuk Göğsü Et Menemen Peynir Yoğurt Lor
    Bunlar gerekli kaloriyi sağlayacaktır..

0|0
    0|0
  • bulk yaparak kısacası günlük yemen gerekeni hesapla atıyorum 2000 kalorimi sen 2600 2700 ye zaten kısa sürede yavas yavas kalori alırsın

0|0
    0|0
  • spor yaparak vucut hep calisiyor ve metabolizma hizlanmistir yedigini hemen yakiyorsundur. sporu istersen azalt biraz yemek ögununu artır belki faydali olur

0|0
    0|0
    • sporu azaltmam mümkün değil. çünkü ben hakemlik yapıyorum antremanlarım ağır ve yoğun. antremanları da yapmak zorundayım

• valla isin zor baya ama bir hekime falan görün derim daha saglikli olur senin icin

• Aha ilginç bir vaka,
    www.proteinmarketi.com/...kilo-aldirici-kat17.html

bu markete bir uğra

0|0
    0|0
  • Branşın ne?

0|0
    0|0
    • voleybol antrenörlügü ve futbol hakemiyim

• işin garibi macta yorulan biri degilim bıraksan günde 3 4 maca cıkarım o derece ama antrenman sıkı oldugu için o zorluyo oda kilodan zayıflıktan sıkıntı cıkıyo kostukca sıkılasıyorum kuvvet calısmalarında wücudumda yag denen bişey yok :)

• Bizde bıraksalar 2-3 maç oynarız ama işte 😄 severek yaptığımızdan kaynaklı olsa gerek👍 ee tabi formunu korumazsan kıdem alma şansın yok. Benim yaş uygun olsa idi hakem olacaktım. Ama saçma sapan yaş kriterleri yüzünden pek birşey yapamıyoruz. Futbolun içindede var bu. Kontenjan muhabbeti.. Gençlerin önünü açmakmış 😕 sanki eğitimimiz çok iyi yaşı olanlar fırsat tanımıyor gibi.

• sumo diyeti ile antrenmanlardan sonra yüksek protein ve karbonhidrat alarak

0|0
    0|0
  • spordan sonra yemek ye

0|0
    0|0
  • makarna ve pirinç ve sütlaç ye sporda yapıosan sütlaç ve makarna iyi kılo aldırır

0|0
    0|0
  • benim gibi gece yersen alırsın :D

0|0
    0|0
  • Hangi spor? dovus mu

0|0
    0|0
  • CİPS ÇİKOLATA YE :)

0|0
    0|0
  • bir diyet programı hazırlat kendine. Alırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Roket denen bir karisim var protein tozu spor salinu hazirlihor agirlik calisip 20 dk kosuyorsun sonra icihorsun yaktigin yag kasa donunuyor whey kullanabilirsun mesela.. Lapa pirncc nekadar kotu olsada kas icin yag olarak alma kiloyu yani yulaf.. Findk ezmesi.. Yumurta beyazi.. Veya soyle gece kalkip pilav pisirim yogurtla yigip yatan arkadasimda vardi demir hapi kullananda varsi aldirihor b12 kullananda var ama kendileri zorla yerlerdi dana gibi almazlardi birinde parazit cikti kurs yani o dojtora gitti ve kurtlarini soktukten aonra kilo aldi yani diyecsgim o sporcuysan tavuk yunurta sut et hindi cigeri pro. tozu. vitamin ya da balik yavi hapi alabilirsin ya da corek ogu yagi.. Kolay gelsin bu arada ben fitness yapiyorum sdnin bransinda kardioyu azalt sadece eaneme yap brasini bilmihorum indan 😉😉

0|0
    0|0
  • Abur cubur ye. Maalesef sadece bunlar kilo aldırıyor. Birde kös kös televizyon başında otur

1|0
    0|0
  • bende164 46 kiloyum kas kütlen kaç bizim bir 50 kilo olmamız gerekiyo çünki

0|0
    0|0
  • B12vitamn habi al senn gbiydm bende doktr yazdi istah aciyor hcbr yan etkisi yok birde kuru incir ve uzum tukett bol bol ben bole bes kilo aldm

0|0
    0|0
  • Spor sonrasi yemek yemek kilo aldirir

0|0
    0|0
  • Ne antremanın var?

0|0
    0|0
  • Fosik kilolar biji biji

0|0
    0|0
Yükleniyor...